1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Справжній День Міста» відзначать 6-го жовтня!

26.09.2013 19:24 Архів

Як повідомили організатори події, альтернативне святкування 1120-ї річниці Дня Ужгорода відбудеться у неділю, 6 жовтня 2013 року. Програма свята включатиме...

Як повідомили організатори події, альтернативне святкування 1120-ї річниці Дня Ужгорода відбудеться у неділю, 6 жовтня 2013 року. Програма свята включатиме...
Як повідомили організатори події, альтернативне святкування 1120-ї річниці Дня Ужгорода відбудеться у неділю, 6 жовтня 2013 року. Програма свята включатиме різноманітні активності, починаючи від мистецьких акцій, вело-заїзду, міського мистецького ярмарку, завершуючи виступом музичних виконавців.

«Справжній День Міста» став результатом взаємодії громадських активістів, які вирішили створити міське свято власними силами та за підтримки жителів Ужгорода.
Святковий день розпочнеться з відкриття мистецького розпродажу «Yard Sale», на площі ім.Є.Фенцика біля Філармонії, вело-заїздом «Safe Ride» (від Night Ride), «Відкритою Екскурсією» та виступами танцювальних і музичних колективів на площі Театральній.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА:


Денна програма

12:00-18:00 Yard Sale (площа ім. Є.Фенцика, біля Філармонії)
14:00-15:00 Відкрита екскурсія (пл. Театральна)
15:00 Safe Ride, велозаїзд (збір на площі перед Драмтеатром)

Музична програма (площа Театральна)

мала сцена

13:00-16:00 Дитяча програма, виступи танцювальних колективів, виступи гуртів Tequila Band, Rabbits in Hats

велика сцена

16:30-21:00 Музична програма: Числа, Elefunk Vibrations, Елегантно Зіпсовані, Фіолет, Chicharrones Shator Party.

Завершиться святкування Справжнього Дня міста вогняним шоу на березі річки Уж.

Наразі оргкомітет активно працює над наповненням програми – не лише музичними виконавцями, а й різноманітними мистецькими акціями, щоб усі охочі мали можливість не просто спостерігати, а й взяти активну участь у всіх подіях.

Всі деталі можна дізнаватись на офіційному сайті заходу: uzhgorod.uaday.org та за хештегом UzhDay в усіх соціальних мережах.