1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сьогодні, 15 серпня, в Ужгороді відбудеться шоу-концерт The Invisible Planet

15.08.2014 14:09 Архів

Сьогодні, 15 серпня, в Ужгородському амфітеатрі відбудеться довгоочікуваний масштабний шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета).

Сьогодні, 15 серпня, в Ужгородському амфітеатрі відбудеться довгоочікуваний масштабний шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета).
1Сьогодні, 15 серпня, в Ужгородському амфітеатрі відбудеться довгоочікуваний масштабний шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета).

Вже не вперше організовує дійство такого масштабу в Ужгороді Дмитро Фесенко (Павлов). Це восьмий його проект, який він втілює в рідному місті.

The Invisible Planet складається з двох різнопланових концертних програм: Genetic Station/Генетична станція та Secret World of Music/Секретний світ музики.

Перша частина концерту — науково-фантастична постановка Genetic Station. Концепцією цього театрального дійства є відображення людської сутності, тобто на сцені буде показано іронію: те, що людина створює — те вона і знищує.

Друга частина концерту — казкова кімната Secret World Of Music. У цій половині концерту візьмуть участь відомі гурти та виконавці Закарпаття: Z.K.M. (Земля Королеви Мод), Елегантно Зіпсовані, Be Good та Dj ATATI.

Концертні програми розділені антрактом, під час якого кардинально зміняться декорації.

Також у шоу беруть участь: Народний художній колектив студія сучасного танцю «Бліц», Юлія Миронова (пісочна анімація), Юлія Єгорова (інтуїтивне ліплення), Dragonfly (театр вогню), «Брачёс» (чоловіча перукарня).

Початок о 21:00.

Квитки ще можна придбати по 40 грн за телефоном 095 21 21 934. На вході коштуватимуть по 50 грн.