1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Сьогодні, 15 серпня, в Ужгороді відбудеться шоу-концерт The Invisible Planet

15.08.2014 14:09 Архів

Сьогодні, 15 серпня, в Ужгородському амфітеатрі відбудеться довгоочікуваний масштабний шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета).

1Сьогодні, 15 серпня, в Ужгородському амфітеатрі відбудеться довгоочікуваний масштабний шоу-концерт The Invisible Planet (Невидима планета).

Вже не вперше організовує дійство такого масштабу в Ужгороді Дмитро Фесенко (Павлов). Це восьмий його проект, який він втілює в рідному місті.

The Invisible Planet складається з двох різнопланових концертних програм: Genetic Station/Генетична станція та Secret World of Music/Секретний світ музики.

Перша частина концерту — науково-фантастична постановка Genetic Station. Концепцією цього театрального дійства є відображення людської сутності, тобто на сцені буде показано іронію: те, що людина створює — те вона і знищує.

Друга частина концерту — казкова кімната Secret World Of Music. У цій половині концерту візьмуть участь відомі гурти та виконавці Закарпаття: Z.K.M. (Земля Королеви Мод), Елегантно Зіпсовані, Be Good та Dj ATATI.

Концертні програми розділені антрактом, під час якого кардинально зміняться декорації.

Також у шоу беруть участь: Народний художній колектив студія сучасного танцю «Бліц», Юлія Миронова (пісочна анімація), Юлія Єгорова (інтуїтивне ліплення), Dragonfly (театр вогню), «Брачёс» (чоловіча перукарня).

Початок о 21:00.

Квитки ще можна придбати по 40 грн за телефоном 095 21 21 934. На вході коштуватимуть по 50 грн.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus