1. Новини Закарпаття
  2. >

Слова Пророка збуваються: текст прогнозу для Закарпаття

28.03.2014 12:01 Архів

Ім'я майбутнього президента України вже відомо. Подобається комусь чи ні, але LIKE: Слова Пророка збуваються: текст прогнозу для ЗакарпаттяІм'я майбутнього президента України вже відомо. Подобається комусь чи ні, але пророцтво збувається і Юлія Володимирівна зійде на трон менш, ніж через 2 місяці.
Справа, звичайно, не в пророцтві. Хоча, хто його знає.


А якщо серйозно, то назвати все, що відбувається в останні місяці в країні (або з країною) можна тільки реалізацією сучасних виборчих технологій. Як я неодноразово писав, коли Янукович вирішив, що він всесильний у своїй країні, група олігархів вирішила Януковича зняти. Вийшло у них це тільки з третього разу, про що я теж неодноразово писав, а тому детально зупинятися на цьому не буду.

Коротко нагадаю, що перша спроба зміни президента була ще минулого року, коли кимось завезений з Донецької області і з Криму «Беркут» розігнав 300 нещасних демонстрантів. Картинку відзняли і показали всій країні багато разів. Однак цього разу Януковича у відставку не відправили.

Другий раз зовсім випадково збігся з відставкою Сергія Льовочкіна і називався «вул. Грушевського». Така собі постановочна війна на половині вулиці, показана на цей раз всьому світу. І знову Янукович всидів у своєму кріслі.

Тоді третє закинув старий невід. З'явилися снайпери і, як наслідок, «Небесна сотня». Так само, як у казці, третій раз виявився результативним — Янукович втік.

У цей момент всі, хто належав до так званої групи «Фірташа-Льовочкіна» могли святкувати перемогу. Принаймні, так здавалося недовгий час.

Однак подальші події показали, що Україна існує не у вакуумі, а в світовій системі. А тому, невеликій групі нуворишів ніхто країну в управління віддавати не збирається.

Тут необхідно зробити одне важливе зауваження. Справа в тому, що практично всі українські ЗМІ перебували і перебувають в руках цих самих нуворишів. А тому тільки вони мають доступ до мізків виборців. Особливо після того, як відключили своїх конкурентів — російські телеканали. І саме тому всі вирішили, що план по захопленню влади в країні українськими ж олігархами приречений на успіх.

Але, як відомо, на кожну хитру жопу завжди знайдеться свій болт з різьбою.
І Україна на собі випробувала, що означає «виборчі технології XXI століття». Виявилося, що навіть українські ЗМІ можна поставити перед таким вибором, де вибирати-то, власне, ні з чого. Або хтось посміє сказати, що він не за «Єдину країну», а?

Скажу по секрету – це називається «вибір із двох зол меншого». Запам’ятайте цю фразу назавжди, вона може знадобитися ще не раз у цьому житті. А, можливо, і наступних теж.
Так от, кому б не належали ЗМІ, а війну вони ігнорувати не можуть ні за яких умов і їх позиція зрозуміла заздалегідь. Відповідно, працювати вони будуть не на господарів, а на «власників війни». Ними, як відомо, є лідери «могутніх держав».

Євросоюз з Німеччиною на чолі відволікає увагу, Росія влаштовує збройний конфлікт, а США нейтралізують головного конкурента — Дмитра Фірташа. Національна ідея — боротьба з Росією. «Розрулити» ситуацію зможе тільки Юля.

А тепер по кандидатах. Згідно з даними останніх електоральних опитувань.
Перший за популярністю — Петро Порошенко. Має підтримку групи «Фірташа- Льовочкіна» і сумарно кількох депутатів ВР. Йому, судячи з усього, судилося пройти в другий тур. Якщо тільки раніше не порозумнішає.

Далі йдуть Арсеній Яценюк та Віталій Кличко. З них Яценюк — людина Юлі, а Кличко — проект Ангели Меркель, як, власне, і сама Юля. А тому і Яценюк, і Кличко обов'язково будуть працювати на Тимошенко. Сюди ж я б відніс якщо не Тігіпка як персону, то більшість депутатів-регіоналів. За особисті гарантії вони можуть внести колосальний внесок у перемогу Юлі.

Ще один кандидат — Олег Тягнибок. Швидше за все самоусунеться від підтримки будь-кого у другому турі. Однак йому можуть «пред'явити», що він відколовся від лідерів Євромайдана і покинув «святу трійцю». Так що теж за Юлю.

Але найголовніше — Тимошенко у рівній мірі влаштовує як Євросоюз, оскільки є особистим політичним проектом Ангели Меркель, так і Росію, про що неодноразово заявляв Володимир Путін.

На закінчення хочеться звернути увагу всіх, хто сколотив свій первинний капітал шляхом приватизації державної власності та контрабандою. Не треба бути «семи п'ядей у чолі», щоб зрозуміти, що в касту «керуючих світом» нуворишів не пускають. Тим, хто цього вчасно не зрозуміє, доведеться повторити долю Березовського і Саші Білого. Більш «лайтовий варіант» — шлях Ходорковського.

Тим же, хто буде вести себе добре, може світити кар'єра Абрамовича або Ахметова.
Так що мотайте на пейс. Або на бороду.

Володимир Татарський, Нове Закарпаття

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus