1. Новини Закарпаття

Силовий розгін Євромайдану готувався від самого початку. ДОКУМЕНТИ

14.12.2013 14:47 Архів

Позафракційний депутат Віктор Балога має документальне підтвердження того, що уже з перших днів Майдану влада готувалася до силового сценарію. Аж до застосування...

Позафракційний депутат Віктор Балога має документальне підтвердження того, що уже з перших днів Майдану влада готувалася до силового сценарію. Аж до застосування...
Позафракційний депутат Віктор Балога має документальне підтвердження того, що уже з перших днів Майдану влада готувалася до силового сценарію. Аж до застосування заходів антитерористичного характеру проти мирних мітингувальників.

Про це повідомила прес-служба політика.
Різне: Документ1

Різне: Документ2
Різне: Документ3
За його інформацією, ще 24 листопада, на третій день Майдану, «коли на вулиці стояла всього-на-всього група громадських активістів, які зібралися через соціальні мережі, СБУ уже приводила у бойову готовність усю силову вертикаль, у всіх регіонах України».

«Аналогічна вказівка поступила і в переддень кривавої бійні зі студентами», — зазначив Балога.

Політик також оприлюднив третій документ – датований 10 грудня, «в той день, коли Віктор Янукович обіцяв трьом президентам, що сила застосована не буде».
Різне: Документ4
Різне: Документ5
Різне: Документ6

«В цьому листі рівень терористичної загрози характеризують як „Потенційну“ і продовжують її дію до 31 грудня 2013 року. А це означає, що цими вихідними провокації з використанням зброї, вибухівки тощо можуть стати реальністю», — зазначив депутат.

«Це дає підстави говорити, що із перший днів влада активно готує „теракт“, який розв’яже їй руки до використання ще більшої сили», — заявив Балога.

Українська правда