1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Про те, скільки школярів вживають алкоголь розкажуть в Ужгороді

20.06.2014 12:20 Архів

У понеділок, 23 червня, о 10.00 у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена результатам проекту «Здоровий спосіб життя без...

Анонси: Про те, скільки школярів вживають алкоголь розкажуть в УжгородіУ понеділок, 23 червня, о 10.00 у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена результатам проекту «Здоровий спосіб життя без алкоголю».

Проект спільно ініціювали Ужгородська міська рада та ЗОГО «Міцна родина». Упродовж двох тижнів у всіх школах Ужгорода волонтери розповідали школярам про шкідливий вплив спиртного і наслідки алкогольної залежності. Громадські активісти також провели анонімне анкетування, аби з’ясувати, скільки підлітків вживає алкоголь і як вони до цього ставляться. На прес-конференції озвучать результати анкетування і обговорять ситуацію зі вживанням спиртного серед школярів. Також громадські активісти презентують соціальний відеоролик про переваги здорового способу життя.

За розпорядженням в.о.міського голови в Ужгороді розпочали вечірні рейди, мета яких – заборонити продаж алкоголю неповнолітнім. Відтак на прес-конференції прозвітують, як борються з порушниками, скільки адмінпорушень зафіксували і як планують популяризувати здоровий спосіб життя без алкоголю в Ужгороді.

У прес-конференції візьмуть участь:
Маріанна Ісайська, голова ЗОГО «Міцна родина»
Оксана Бабунич, начальник управління освіти Ужгородської міської ради
Василь Кручаниця, головний лікар Закарпатського обласного наркологічного диспансеру

Початок заходу: 23 червня о 10.00.
Місце проведення: малий зал Ужгородської міської ради.
Запрошуємо всіх представників ЗМІ.

Прес-служба Ужгородської міської ради
Стрічка