1. Новини Закарпаття

Підраховано реальну собівартість нового iPhone

25.09.2013 10:33 Архів

Аналітики з компанії IHS презентували дані про ціну деталей 16-гігабайтної моделі нового флагманського смартфона iPhone 5S. За підсумками підрахунками фахівців,...

Аналітики з компанії IHS презентували дані про ціну деталей 16-гігабайтної моделі нового флагманського смартфона iPhone 5S. За підсумками підрахунками фахівців,...
Аналітики з компанії IHS презентували дані про ціну деталей 16-гігабайтної моделі нового флагманського смартфона iPhone 5S. За підсумками підрахунками фахівців, реальна ціна цього гаджета складає $199, тоді як найдорожча модель з 64 Гб пам'яті коштує $218 у виробництві.

Крім того, в компанії вказують, що індустріальне складання одного iPhone на китайському заводі коштує близько $8. Ця цифра також увійшла до підрахунку, зазначає Корреспондент.net.

Аналітики також досліджували собівартість бюджетної моделі iPhone 5C, з'ясувавши, що вартість запчастин цієї моделі складає $173-183 долара, залежно від кількості гігабайт наявної в смартфоні пам'яті. Складання цього девайса оцінено в $7.

За інформацією IHS, найдорожчим компонентом обох гаджетів є їхній дисплей. У 5S він коштує $41.

Аналітики вказали, що Apple на продажах даних смартфонів отримує неймовірно високу маржу, оскільки без контракту на західних ринках смартфони iPhone 5S коштують $649-849, а iPhone 5C — $549-649.

Нагадаємо, що в понеділок Apple Inc повідомила про продаж 9 млн нових моделей смартфонів iPhone — 5s і 5c.

Про дефіцит нових iPhone вже повідомлялося раніше. Кілька мобільних операторів повідомили ЗМІ, що кількість телефонів нової моделі преміум-класу iPhone 5S дуже обмежена і може викликати невдоволення серед покупців.