1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Організація Народної Оборони «Карпатська Січ» святкує своє 75-річчя

05.11.2013 09:08 Архів

Спортивно-патріотична організація «Карпатська Січ» запрошує всіх патріотів Закарпаття та побратимів з України приєднатися до відзначення 75-ї річниці створення...

Спортивно-патріотична організація «Карпатська Січ» запрошує всіх патріотів Закарпаття та побратимів з України приєднатися до відзначення 75-ї річниці створення...
Анонси: 1Спортивно-патріотична організація «Карпатська Січ» запрошує всіх патріотів Закарпаття та побратимів з України приєднатися до відзначення 75-ї річниці створення Організації Народної Оборони «КАРПАТСЬКА СІЧ»

З нагоди 75-річчя створення Організації Народної Оборони «Карпатська Січ» 9 листопада в м. Ужгород відбудеться ряд заходів, реалізованих молодими січовиками і спрямованих на збереження та популяризацію серед української молоді їх національної ідеї та самобутньої культури.

Червону стрічку святкування зірве показ документального фільму «Срібна Земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939», що стала новою спробою усвідомлення історичної ролі Закарпаття для центрально-східної Європи та України зокрема.

Демонстрація стрічки відбудеться о 14.00 в будинку «Просвіти» ( пл. Гренджі-Донського 3, 3-й поверх, позаду хімічного факультету УжНУ)

Анонси: 2

Наступним етапом урочистостей стане Марш слави Героїв Карпатської Січі, вектором чого є уславлення «стражів гір» вдячними їм нащадками та продовжувачами великої справи захисту залишених в спадок землі й національної ідеї.

Збір відбудеться о 16.00 біля будинку «Просвіти» (позаду хімічного факультету УжНУ, пл. Гренджі-Донського 3).

А завершить святкову тріаду Вечір революційної творчості, в рамках якого відбудеться презентація збірки націоналістичної поезії «Голос крові». Збірник представлять двоє з семи її авторів — Юрій Руф (Львів) та Сергій Скальд (Чернівці).

Також своєю патріотичною творчістю Вас надихатимуть молоді поети та музиканти. Опісля — «українська вечірка», де молодь матиме змогу поспілкуватись зі своїми однодумцями з різних регіонів України під акомпонемент своєї, української музики.

Вечір пройде за адресою: СЦД «Ювентус» (малий зал), вул. Мукачівська 23.

Отож, запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами прагнення вшанувати справу своїх національних героїв, свою національну культуру, свою національну приналежність.