1. Новини Закарпаття
  2. >

Новації тижня: інструменти для iPad, Harley-Davidson на електриці та нова версія Android /ВІДЕО/

30.06.2014 11:00 0 Архів

Компанія Adobe розробила лінійку та олівець для iPad, Harley-Davidson представив свій перший електричний мотоцикл, Ford створив подушку безпеки для колін пасажирів, а Google...

Техніка / Авто: 1Компанія Adobe розробила лінійку та олівець для iPad, Harley-Davidson представив свій перший електричний мотоцикл, Ford створив подушку безпеки для колін пасажирів, а Google анонсувала нову версію Android і «операційку» для автомобілів. Усе це — найцікавіші технологічні новини тижня, що минає.


Компанія Adobe випустила цифровий олівець та лінійку для iPad. Аксесуари Ink і Slide стануть в нагоді тим, хто займається малюванням та кресленням на планшеті.

Виробник культових мотоциклів Harley-Davidson представив свій перший електричний байк. Концептуальна модель під назвою Project LiveWire здатна розігнатися з нуля до ста кілометрів на годину швидше, ніж за 4 секунди.Компанія Ford розробила інноваційну подушку безпеки для колін переднього пасажира. Новий ейрбег ховається за кришкою бардачка. За сигналом від датчиків удару він надувається, виштовхуючи вперед цілу панель.

Компанія Google на щорічній конференції для розробників I/O розсекретила нову версію мобільної «операційки». Система під кодовою назвою Android L отримала абсолютно нове оформлення під назвою Material Design та кілька корисних інновацій.

Телеканал новин «24»