1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Незабаром в Ужгороді стартує фестиваль класичної та сучасної музики

14.10.2013 09:03 0 Архів

“Музичне сузір’я Закарпаття”. XIII фестиваль класичної та сучасної музики незабаром стратує в Ужгороді. Мета фесту-познайомити закарпатців із досягненнями...

“Музичне сузір’я Закарпаття”. XIII фестиваль класичної та сучасної музики незабаром стратує в Ужгороді. Мета фесту-познайомити закарпатців із досягненнями талановитих земляків, де б вони не проживали.Міжнародний фестиваль класичної та сучасної музики, який проходить щорічно в Ужгороді, бере свій початок ще далекого 1998 року. Тоді і народилась його назва – “Музичне сузір’я Закарпаття”. Мета заходу — познайомити закарпатців із досягненнями їх талановитих земляків, де б вони не проживали. Також на фестиваль запрошують й інших виконавців та колективи як з України, так і з-за кордону.

Виступити перед закарпатцями приїхали митці з Швейцарії, Угорщини, Словаччини, Чехії, Росії, Польщі, України і навіть далекого Китаю. Також організатори кожен рік залучають до виступу на фестивалі студентів та випускників Ужгородського державного музичного училища ім. Дизидерія Задора.Для закарпатських митців це не просто концерт. За словами керівника камерного оркестру Олени Короленко, фестиваль додає енергії та тримає їх в тонусі до наступного року. організатори запевняють і в ексклюзивності творів, які будуть звучати на заході. А деякі з них вперше пролунають на Закарпатті. Закінчиться фестиваль 22 жовтня.

М-студіо