1. Новини Закарпаття

Найпростіший спосіб перевірити себе на геніальність

23.05.2014 08:54 Архів

Найпростіший тест допоможе перевірити роботу Вашого мозку. Картинка дівчини, яку Ви бачите, облетівши весь інтернет, міцно завоювала одну з лідируючих позицій в...

Найпростіший тест допоможе перевірити роботу Вашого мозку. Картинка дівчини, яку Ви бачите, облетівши весь інтернет, міцно завоювала одну з лідируючих позицій в...
Найпростіший тест допоможе перевірити роботу Вашого мозку. Картинка дівчини, яку Ви бачите, облетівши весь інтернет, міцно завоювала одну з лідируючих позицій в якості тесту на те, яка півкуля мозку у Вас краще працює. Автором цієї картинки є японський дизайнер Nobuyuki Kayahara.

LIKE: Найпростіший спосіб перевірити себе на геніальністьВсе дуже просто. Подивіться, в яку сторону відбувається обертання дівчини? За чи проти годинникової стрілки? Відразу обмовлюся, обертатися її можна змусити в будь-яку сторону.

Якщо Ви бачите, що дівчина обертається за годинниковою стрілкою, передбачається, що Ваша права півкуля мозку більш розвинена. Якщо бачите обертання проти годинникової стрілки — ліва.

Найчастіше люди бачать, що дівчина обертається проти годинникової стрілки. Отже, ці люди більше використовують ліву частину мозку. Нагадаю, що зосередившись, Ви зможете поміняти напрям руху дівчини.

Цікаво, що кілька десятиліть тому, правій півкулі мозку особливого значення не надавали. Прийнято було вважати, що вона в деякому роді безглузда. Проте з часом, вчені зробили висновок, що права півкуля мозку людини дуже важлива для розвитку творчої особистості.

• Для тих, хто не може поглядом поміняти напрямок обертання танцівниці нижче розташовані 3 картинки. Коротко подивившись на ліву чи праву картинку, Ви без зусиль зможете поміняти напрям руху на центральній картинці. Цей простий тест допоможе Вам перевірити яка частина мозку у Вас найбільш активна.

LIKE: Найпростіший спосіб перевірити себе на геніальність

• Ліва півкуля мозку.

Обробляється вербальна інформація. Ліва півкуля відповідає за мовні здібності, контролює мову, здатності до письма та читання. Використовуючи саме ліва півкуля мозку людина запам'ятовує факти, дати, імена і контролює їх написання. Ліва півкуля мозку аналізує всі факти, відповідає за аналіз і логіку. Математичні символи і числа розпізнаються також лівою півкулею. Інформація обробляється послідовно.

• Права півкуля мозку.

Обробляється невербальна інформація. Права півкуля мозку людини обробляє інформацію, що виражається не в словах, а в образах і символах. Використовуючи права півкуля людина здатна фантазувати і мріяти, вигадувати історії. Права півкуля мозку відповідає за здібності до образотворчого мистецтва та музики. Права півкуля одночасно обробляє багато різної інформації. Воно дає можливість розглядати все в цілому, не вдаючись до аналізу.

Якщо вірити результатам досліджень, що проводяться в Єльському Університеті протягом п'яти років, якщо людині вдається, не сильно напружуючи очі, поміняти напрямок обертання дівчини, то ці люди мають IQ вище 160.

А може це всього-навсього оптична ілюзія? Можете перевірити. Особисто мені це вдається зробити досить легко.

.U37fBfl_tT7" >Джерело