1. Новини Закарпаття

Найошатніші ялинки України

23.12.2013 11:04 Архів

Найкращі новорічні красуні країни — правда, київської ялинки в цьому списку зі зрозумілих причин немає.

Найкращі новорічні красуні країни — правда, київської ялинки в цьому списку зі зрозумілих причин немає.
Найкращі новорічні красуні країни — правда, київської ялинки в цьому списку зі зрозумілих причин немає.

Комсомольская правда в Украине склала рейтинг найкрасивіших новорічних ялинок, передає Корреспондент. Як стверджує видання, столична ялинка навмисно не включена в список — вона стала яблуком розбрату на Євромайдані і більше нагадує про ідеологію, ніж про свято.

Одеса: сто тисяч вогників та італійська хвоя


Рейтинги: Одеська ялинка Фото УНІАН

Уперше за довгі роки головну ялинку Одеси вирішили зробити штучною. Її висота з верхівкою становить 20 метрів, ширина — 9 метрів. Замість іграшок на новорічному дереві — вогники і світлові фігури. На «сукню» для красуні пішла штучна хвоя з італійської сировини, а на ній — 64 білі сніжинки і чотири кілометри гірлянд. Сто тисяч світлодіодів горять трьома кольорами — зеленим, синім і золотистим. Вартість конструкції разом з гірляндами та ілюмінацією — 200 тисяч гривень. У мерії вирішили, що краще раз витратитися на штучну ялину, ніж закуповувати і викидати живі деревця.

Харків: найвища в країні красуня


Рейтинги: Фото прес-служби міськради

36-метрова красуня засяяла в суботу на центральній площі міста. Новорічну ялинку проектували з минулої зими, а монтували майже місяць! На конструкцію пішло 11 тонн металу, дві тонни штучної хвої, 40 кілометрів електричних дротів і 60 тисяч лампочок. У підсумку харків'ян радує найвища в країні ялинка, вона навіть на метр вища від московської. Ілюмінація на ній буде працювати в трьох режимах — святковому, денному і нічному.

Львів: на кроні — символи Євросоюзу і України


Рейтинги: Фото прес-служби міськради

У Львові новорічну ялинку прикрасили зірками і тризубами — символами Євросоюзу і України, дерев'яними іграшками яворівських майстрів і виробами учнів художньої школи. Всього використовували 850 іграшок і 40 синьо-жовтих гірлянд.

Висота львівської ялинки — 18 метрів. Привезли її з смт Східниця, це поруч з Трускавцем. Разом з транспортуванням і прикрасами новорічне дерево коштувало 147 тисяч гривень.

Полтава: ялинка-палиця від лісників


Рейтинги: Фото - прес-служба Полтавського управління лісового господарства

У селі Копили Полтавського району з'явилася незвичайна новорічна красуня. Видно, працівникам лісгоспу вже дуже шкода з року в рік рубати живі сосонки, тому для себе вони вирішили спорудити новорічне дерево неживе і довговічне — із вже давно зрубаних колод старих сосен.

Дерево не даремно поставили біля магазину «Лісовичок» — тут починається екологічна стежка. Вдень 4-метрову креативну ялинку розглядають покупці, а ввечері вона світиться вогнями і радує водіїв.

Директор Полтавського лісгоспу Олександр Холодний зізнався, що ідею ялинки з колод побачив за кордоном.

Донецьк: іграшки, намальовані дітьми


Рейтинги: фото КП

Фішкою головної новорічної красуні шахтарської столиці цього року стали прикраси, створені дітьми. Це ексклюзивні ялинки, птахи, місяці і символи наступаючого року — конячки і поні, виготовлені за ескізами юних донеччан. Вони стали переможцями міського конкурсу малюнків для оформлення ялинки-2014.

Сама 23-метрова штучна красуня «приїхала» з Росії в минулому році і, за чутками, коштувала донецькій владі 1,5 млн гривень.

Крим: ялинка з Тернополя та дуб-богатир


Рейтинги: фото прес-служби Крименерго

У кримській столиці, окрім традиційної ялинки, з'явилося особливе новорічне дерево — живий дуб в дитячому парку Сімферополя. Красень росте на Поляні казок, йому вже 300 років! Дерево одягнули у вбрання з тисячі яскравих жовтих лампочок, і від стовбура до верхівки дуб заблискав вогнями. До слова, лампочки належать тій же французькій фірмі, яка підсвітила Ейфелеву вежу і Єлисейські поля в Парижі.

Сімферопольську 18-метрову новорічну ялинку замовили два роки тому в Тернополі, разом з гірляндами та іграшками вона коштувала 300 тисяч гривень. Цього року прикрасили так само, як і минулого, — кулі, гірлянди, банти, цукерки у срібній, золотій і синій гамі, світлодіодні сніжинки.