1. Новини Закарпаття

Найкрасивіші дівчата Євромайдану запалюють дух революції

21.12.2013 17:56 0 Архів
 

В облаштуванні життя столичного Євромайдану активно беруть участь жінки із різних областей України. Вони працюють у медпунктах, на кухні, в інформаційному та...

В облаштуванні життя столичного Євромайдану активно беруть участь жінки із різних областей України. Вони працюють у медпунктах, на кухні, в інформаційному та інших відділах наметового містечка.
«Ми вже тиждень – в охороні, слідкуємо за порядком, ходимо у розвідку, — розповідає Дарина Дзецина, студентка Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Вона з однокурсницею чергує у будівельних касках біля Київміськдержадміністрації. – Ми тут, щоб відстоювати свої права, ми не боїмося „Беркута“. Шкода, що в ніч нападу спецпідрозділу на мітингувальників, нас тут не було.»
Саме жінки та дівчата Майдану забезпечують мирний хід протесту, вважає активістка Юлія Марушевська. Вона мало не щодня буває на Майдані Незалежності.
«Жінки краще відчувають ризики, більшість із них проти агресії та силових дій. Завдяки панянкам на головній площі країні зараз святкова карнавальна атмосфера. Вони ніби музи, дарують відчуття підйому та радості».