1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Водохреща в Ужі освятять воду

14.01.2014 15:05 Архів

19 січня, у день великого християнського свята Богоявлення, Народна рада Закарпаття, за участі активістів ГО Християнсько-народної спілки Закарпаття, ГО...

19 січня, у день великого християнського свята Богоявлення, Народна рада Закарпаття, за участі активістів ГО Християнсько-народної спілки Закарпаття, ГО...
Анонси: 119 січня, у день великого християнського свята Богоявлення, Народна рада Закарпаття, за участі активістів ГО Християнсько-народної спілки Закарпаття, ГО Карпатської Січі, ГО крайової «Просвіти», ГО «Праві», ГО «Молодь Закарпаття», Ужгородської федерації єдиноборств, представників вищих навчальних закладів та ряду інших громадських організацій та активістів прийме участь у святкуванні та освяченні води.

В рамках святкування Богоявлення передбачається: проведення Божественної літургії та освячення води (в академічному храмі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія за адресою м. Ужгород, вул. Гойди, 4), хресний хід від академічного храму до берегів ріки Уж в центральній частині міста Ужгорода, молебень та освячення води на берегах річки Уж, поринання бажаючих в освячені води річки Уж, заслуховування тематичної доповіді та перегляд документального фільму про свято Богоявлення (в малому актовому залі Карпатського університету імені Августина Волошина за адресою м. Ужгород, вул. Гойди, 4).

Детальний план заходів Народної ради Закарпаття по святкуванню Богоявлення повідомлять додатково, після його кінцевого затвердження проводом НРЗ, засідання якого відбудеться 15 січня, — повідомляє прес-служба НРЗ.

Заголовок