1. Новини Закарпаття

На Новий рік та Різдво в Україні буде плюсова температура, снігу не буде

31.12.2013 09:21 Архів

Весь новорічний тиждень, аж до Різдва, в Україні буде панувати аномально тепла погода — «плюс» буде навіть уночі, вдень температура може підвищитися до +10-12°. Про...

Весь новорічний тиждень, аж до Різдва, в Україні буде панувати аномально тепла погода — «плюс» буде навіть уночі, вдень температура може підвищитися до +10-12°. Про...
Різне: 1Весь новорічний тиждень, аж до Різдва, в Україні буде панувати аномально тепла погода — «плюс» буде навіть уночі, вдень температура може підвищитися до +10-12°. Про сніг мова не йде.

На період новорічних та різдвяних свят на всій території України збережеться помірно тепла погода без суттєвих опадів. Про це повідомив директор Українського Гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда на брифінгу у понеділок, 30 грудня.

«Протягом цього тижня в Україні утримуватиметься тепла погода з перевищенням, як на цей період, норми показників температури повітря на 2-3 градуси. Вночі стовпчики термометрів будуть підніматися до -3...+3°С, денні — до +1...+6°С.
У період з 6 по 8 січня температура підвищиться по всій території до +5...+9°С, а у Криму — до +10...+12°С. Опадів у новорічну ніч та перший день нового року не буде. Температура вночі близько 0...-4°С, вдень — 0°С», — розповів Кульбіда.

Також директор Укргідрометцентру зазначив, що сніговий покрив на всій території України практично зійшов, і висотою 1-3 см продовжує зберігатися на північному сході, у Карпатах та у горах Криму.

Підсумовуючи, він нагадав, що протягом цього року в Україні було багато небезпечних і стихійних погодних явищ: аномальні інтенсивні снігопади у березні, дуже сильні і тривалі дощі у вересні.

Разом з тим він зазначив, що останнє десятиліття виявилося найтеплішим за всю історію гідрометеорологічних спостережень. Така тенденція простежується на всій земній кулі, починаючи з 1850 року.

Дзеркало Тижня