1. Новини Закарпаття

На Івана Купала у «Воєводино» сплетуть найбільший купальський вінок

27.06.2014 11:09 Архів

5-6 липня у «Воєводино» на Закарпатті відбудеться масштабне свято Івана Купала, яке курорт щороку проводить для дорослих та дітей. Насичена програма триватиме...

5-6 липня у «Воєводино» на Закарпатті відбудеться масштабне свято Івана Купала, яке курорт щороку проводить для дорослих та дітей. Насичена програма триватиме...
5-6 липня у «Воєводино» на Закарпатті відбудеться масштабне свято Івана Купала, яке курорт щороку проводить для дорослих та дітей. Насичена програма триватиме упродовж двох днів і відтворить давні купальські забави жителів Карпат, етнічні танці навколо вогню та розповість про таємниці купальської ночі.

Анонси: 1
Розпочнеться свято вже 5 липня. Цього дня і дорослі і діти мають можливість пошукати чарівниц скарб Івана Купала під час веселих перегонів. Увечері гостей подивує дует «Віраж» — чарівне поєднання чоловічого та жіночого вокалу, доповнене романтичними звуками саксофону.

Літнє свято передбачає активний відпочинок, тож гості матимуть нагоду обрати із численних пропозицій спортивного напрямку щось для себе: оглянути чудові краєвиди, переміщуючись на зіп-лайн, постріляти з лука, зіграти у міні-гольф та багато іншого. Спортивні змагання відбуватимуться вже 6 липня. На території проходитимуть спортивні ігри з пляжного волейболу та міні-футболу. Витративши енергію, ви легко зможете її відновити завдяки запашному карпатському меду та купальським солодощам. Або відпочити, зручно розмістившись у кареті, яка курсуватиме територією курорту.

Родзинка свята-плетіння найбільшого купальського вінка. Умови участі у такому флеш-мобі єдині- любов до України.

На традиційному для свята ярмарку можна буде себе спробувати себе у гончарстві, майтер-класах з виготовлення ляльок-мотанок та прикрас. Супроводжуватиме святкування музика від гурту «Фатьови» та «Текіла-бенд».

На просторій терасі Воєводино проходитиме гала-вечеря. А завершиться свято яскравим фаєр-шоу і стрибками через багаття. Саме так у давнину очищувалися від усього негативного та замовляли собі гарного здоров’я.

Квитки на «Івана Купала» шукайте на офіційному сайті «Воєводино».