1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До Дня міста відбудеться "Кубок Ужгорода з міні-футболу серед вуличних команд"

26.09.2013 08:34 Архів

До дня нашого славного міста Ужгород спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» разом з управлінням у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської...

До дня нашого славного міста Ужгород спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» разом з управлінням у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської...
Анонси: 1До дня нашого славного міста Ужгород спортивно-патріотичний рух «Карпатська Січ» разом з управлінням у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради проведе «Кубок Ужгорода з міні-футболу серед вуличних команд».

Змагання відбудуться в неділю (29-го вересня) в багатопрофільному ліцеї Лідер (ЗОШ І-ІІІ ступенів №20, по вул. І. Сільвая, 3) початок о 10 годині!

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

— Розвиток і популяризація футболу в м. Ужгород;
— Зміцнення здоров'я і підвищення рівня фізичної підготовки;
— Пропаганда здорового способу життя;
— Турнір покликаний відроджувати у дітей інтерес до спорту та закладати в них патріотичні цінності;
— Виявлення найсильніших команд).

2. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

— Загальне керівництво змаганнями здійснюється: спортивно-патріотичним рухом «Карпатська Січ» та управлінням у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради.

3. ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

— Турнір проводиться 29 вересня в неділю у багатопрофільному ліцеї Лідер (ЗОШ І-ІІІ ступенів №20, по вул. І. Сільвая, 3), початок о 10 годині.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

— До участі допускаються непрофесійні команди, гравці яких не числяться в футбольних секціях Ужгорода, а прості вуличні юнаки, які мають бажання розвиватися і показати свій рівень в рівній боротьбі з суперниками.

5. НАГОРОДЖЕННЯ

— Команди, які зайняли 1-3 місця нагороджуються почесними грамотами, а команда-переможець отримає кубок змагань та стане чемпіоном серед вуличних команд!
Зареєструвати команду можна за телефоном 099 437 36 86 (Тарас), або ж в соціальній мережі, де створено захід vk.com/vul_football