1. Новини Закарпаття

Cитуація, що склалася в Україні, має ознаки державного перевороту - Азаров на зустрічі з послами ЄС, Канади та США

02.12.2013 19:38 Архів

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ситуація, що склалася в Україні, має ознаки державного перевороту, пише
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ситуація, що склалася в Україні, має ознаки державного перевороту, пише <a...
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ситуація, що склалася в Україні, має ознаки державного перевороту, пише Корреспондент.net.

«Це має всі ознаки державного перевороту. Це дуже серйозна справа. Ми виявляємо терпіння, але ми хотіли б, щоб і наші партнери не відчували вседозволеність», — сказав прем'єр на зустрічі з послами ЄС, Канади та США.

Він додав, що в країні блокуються будівлі держустанов, держслужбовці не можуть потрапити на роботу і виконувати свої основні функції, що матиме вплив на виплату зарплат, пенсій.

Азаров також звернувся до послів із ​​проханням вплинути на українську опозицію і закликати проводити виключно мирну демонстрацію без застосування сили. «Повірте, вони до вас прислухаються, і це буде дуже великий внесок», — наголосив Азаров.

Прем'єр також заявив, що в уряду є інформація про підготовку захоплення будівлі Верховної Ради. «Ми знаємо, що готується план захоплення будівлі Верховної Ради», — сказав він.

За його словами, влада зі свого боку дала вказівку не застосовувати силу щодо мирних демонстрантів, проте точно так само, зазначив прем'єр, повинна діяти й інша сторона.

За словами Азарова, великий негатив несе блокування будівлі уряду і Мінфіну, адже люди не можуть потрапити на роботу і виконувати свої обов'язки. «Невже ви сумніваєтеся, що у нас не вистачить сил розчистити будівлю Кабміну. ​​10 хвилин — і уряд буде розчищено. Але ми не йдемо на застосування сили», — сказав він.