1. Новини Закарпаття
  2. >

«Англійська мова та література» лідирує серед уподобань абітурієнтів УжНУ

18.07.2014 19:11 Архів

На одному з найпопулярніших факультетів – іноземної філології – непогані результати. Серед чотирьох спеціальностей традиційно лідирує «Англійська мова і...

Знання: 1На одному з найпопулярніших факультетів – іноземної філології – непогані результати. Серед чотирьох спеціальностей традиційно лідирує «Англійська мова і література», куди подано вже понад 230 заяв на денну форму навчання. Конкурс тут складає вже 2,6 людини на місце. Менш популярними є інші спеціальності: «Німецька мова і література» – 40 заяв, «Французька мова і література» – 5 заяв, «Румунську мову і літературу» виявив бажання вивчати наразі тільки один абітурієнт.

Популярність вибору спеціальності «англійська мова » секретар відбіркової комісії Тетяна Вайнагій пов’язує із новою можливістю факультету: опанувати дві іноземні мови й отримати диплом із трьома спеціальностями відразу.

Адже віднедавна випускники факультету іноземної філології отримують диплом філолога, викладача англійської та французької чи німецької мов (за вибором), а також викладача світової літератури.

Крім цього, число студентів збільшується і через те, що все більше абітурієнтів виявляють бажання складати ЗНО з англійської мови, разом з тим, продовжується тенденція «відмирання» французької та німецької мов у школах як непопулярних.

Але, за словами Тетяни Вайнагій, це не зовсім правильні висновки. Адже, склавши ЗНО із французької чи німецької мов і вступивши на відповідні спеціальності в УжНУ, студент отримує той самий диплом, але часто значно дешевше, підказує пані Тетяна. Проте ще не всі це усвідомили.

Медіацентр УжНУ

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus