1. Новини Закарпаття

«Англійська мова та література» лідирує серед уподобань абітурієнтів УжНУ

18.07.2014 19:11 Архів

На одному з найпопулярніших факультетів – іноземної філології – непогані результати. Серед чотирьох спеціальностей традиційно лідирує «Англійська мова і...

На одному з найпопулярніших факультетів – іноземної філології – непогані результати. Серед чотирьох спеціальностей традиційно лідирує «Англійська мова і...
Знання: 1На одному з найпопулярніших факультетів – іноземної філології – непогані результати. Серед чотирьох спеціальностей традиційно лідирує «Англійська мова і література», куди подано вже понад 230 заяв на денну форму навчання. Конкурс тут складає вже 2,6 людини на місце. Менш популярними є інші спеціальності: «Німецька мова і література» – 40 заяв, «Французька мова і література» – 5 заяв, «Румунську мову і літературу» виявив бажання вивчати наразі тільки один абітурієнт.

Популярність вибору спеціальності «англійська мова » секретар відбіркової комісії Тетяна Вайнагій пов’язує із новою можливістю факультету: опанувати дві іноземні мови й отримати диплом із трьома спеціальностями відразу.

Адже віднедавна випускники факультету іноземної філології отримують диплом філолога, викладача англійської та французької чи німецької мов (за вибором), а також викладача світової літератури.

Крім цього, число студентів збільшується і через те, що все більше абітурієнтів виявляють бажання складати ЗНО з англійської мови, разом з тим, продовжується тенденція «відмирання» французької та німецької мов у школах як непопулярних.

Але, за словами Тетяни Вайнагій, це не зовсім правильні висновки. Адже, склавши ЗНО із французької чи німецької мов і вступивши на відповідні спеціальності в УжНУ, студент отримує той самий диплом, але часто значно дешевше, підказує пані Тетяна. Проте ще не всі це усвідомили.

Медіацентр УжНУ