1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

5 серпня відбудеться засідання Громадської ради з питань охорони здоров'я при УОЗ

02.08.2014 11:53 Архів

До уваги громадськості! У вівторок, 5 серпня, о 16.00 в конференц-залі ОМІАЦ у м. Ужгороді за адресою, пл. Театральна, 6 відбудеться чергове засідання Громадської ради...

До уваги громадськості!
У вівторок, 5 серпня, о 16.00 в конференц-залі ОМІАЦ у м. Ужгороді за адресою, пл. Театральна, 6 відбудеться чергове засідання Громадської ради...
До уваги громадськості!
У вівторок, 5 серпня, о 16.00 в конференц-залі ОМІАЦ у м. Ужгороді за адресою, пл. Театральна, 6 відбудеться чергове засідання Громадської ради з питань охорони здоров'я при обласному управлінні охорони здоров'я.


Порядок денний:

1​ Розгляд планів роботи Комісій утворених при Громадській Раді та формування плану роботи Громадської Ради на друге півріччя 2014 року.

2​ Розгляд, обговорення, затвердження кандидатур та делегування членів Громадської Ради до роботи у атестаційних комісіях УОЗ, комітеті конкурсних торгів, раді з охорони материнства і дитинства, раді з координації роботи закладів первинної медико-санітарної допомоги ЗПСМ, раді по профільним та допоміжним службам, науково-методичній раді з інтернатури, раді економістів-бухгалтерів, раді з контролю за забезпеченням безпечної експлуатації будівель споруд інженерних мереж та санітарного автотранспорту, науково-методичних товариствах та асоціаціях.

3​ Прийняття нових членів Громадської Ради.

4​ Розгляд заяв та запитів, що надійшли до Громадської Ради.

5​ Різне.