1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

5 березня в Україні завершується реєстрація на ЗНО

05.03.2014 09:04 Архів

Сьогодні в Україні закінчується реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання, повідомляє УНН.

Сьогодні в Україні закінчується реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання, повідомляє <a href=УНН. " />
Знання: 1Сьогодні в Україні закінчується реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання, повідомляє УНН.

Зазначимо, що станом на 25 лютого для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році вже зареєструвалися 191 тис. 954 абітурієнти. Найбільш активними є майбутні вступники Донецької (16 589), Дніпропетровської (14 627), Львівської (11 982) областей.

Абітурієнти, яким відмовлено в реєстрації, можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Для абітурієнтів, які зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, відкрито інформаційні сторінки, розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Як відомо, реєстрація для участі у ЗНО розпочалась 3 січня. Крім української мови тестування можна пройти ще на шести мовах: російською, угорською, румунською, молдавською, польською та кримськотатарською. Розпочнеться ЗНО 3 червня тестом з української мови, а закінчиться — 27 червня тестом зі світової літератури.

Проведення оцінки державі обійдеться в 110 млн грн. Частина коштів педагоги планують направити на впровадження експерименту.

Довідка: Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО, Зовнішнє тестування, ЗТ) — іспити для вступу до ВНЗ в Україні. Комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.