1. Новини Закарпаття

3 січня розпочнеться реєстрація для участі у ЗНО

02.01.2014 10:58 Архів

Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, повідомляє 5 канал.

Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, повідомляє <a href=5 канал. " />
Анонси: 1Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, повідомляє 5 канал.

Внести особисті дані абітурієнти зможуть до п’ятого березня. Змінити ж інформацію в анкеті дозволяється до 19 березня. За попередніми підрахунками, цього року участь у незалежному оцінюванні візьмуть понад триста тисяч осіб.

Для складання ЗНО їм дозволено обрати не більше чотирьох предметів. Окрім української тестування можна пройти ще шістьма мовами: російською, угорською, румунською, молдовською, польською та кримсько-татарською. Розпочнеться ж саме ЗНО третього червня — тестом з української мови, а закінчиться – 27 червня тестом зі світової літератури. Проведення оцінювання державі обійдеться у 110 мільйонів гривень.

Частину коштів освітяни планують спрямувати на впровадження експерименту. Ірина Зайцева, директор Українського центру оцінювання якості освіти: «У цьому році ми проводимо експеримент з привідкриття банку тестових завдань для наймасовішого тесту з української мови та літератури. Наприкінці реєстрації ми плануємо на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, на сайтах всіх регіональних центрів розмістити матеріал, де будуть приклади усіх тестових завдань, що чекають на абітурієнтів цього року. Вони будуть згруповані за темами і за складністю».