1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

26 липня, у п'ятницю, в Мукачеві відбудеться перший нічний заїзд на велосипедах

18.07.2013 12:22 Архів

26 липня, у п'ятницю, в Мукачеві відбудеться перший нічний заїзд на велосипедах, аналогічний до тих, які вже встигли пройти у різних містах Європи та світу, а на...

<p>26 липня, у п'ятницю, в Мукачеві відбудеться перший нічний заїзд на велосипедах, аналогічний до тих, які вже встигли пройти у різних містах Європи та світу, а на...

Анонси: 126 липня, у п'ятницю, в Мукачеві відбудеться перший нічний заїзд на велосипедах, аналогічний до тих, які вже встигли пройти у різних містах Європи та світу, а на Закарпатті — в Ужгороді та Виноградові.

Ідея такого заїзду — в популяризації велосипеду, як екологічного та зручного для міста виду транспорту, а також — відстоювання прав велосипедистів на дорогах.
Night Ride в Мукачеві розпочнеться з центральної площі міста від будівлі драмтеатру (Закарпатського обласного державного російського драматичного театру), де власне й відбудеться збір та реєстрація учасників з 19.00. Остання процедура є обов'язково через правила безпеки під час заїзду.

Саме через це та велику кількість бажаючих взяти участь у першому Night Ride в Мукачеві, в часі він обмежиться до 21.00.

Маршрут заїзду: Площа Миру — вулиці Миру – Стуса – Садова – Данила Галицького – Росвигівська – Карпенка-Карого – Ужгородська – Беляєва — пл.Миру.

Довідка за телефоном: 099 188 63 77

Організатор: ТурІнфоЦентр Мукачева