1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

20 вересня в Ужгороді відбудеться показ осінньої добірки "гарячих" короткометражок

20.09.2013 09:03 Архів

Саме під таким гаслом в Ужгороді відбудеться показ осінньої добірки «гарячого» короткого метру — «Hot Shorts» від Київського міжнародного фестивалю...

Саме під таким гаслом в Ужгороді відбудеться показ осінньої добірки «гарячого» короткого метру — «Hot Shorts» від Київського міжнародного фестивалю...
Анонси: 1Саме під таким гаслом в Ужгороді відбудеться показ осінньої добірки «гарячого» короткого метру — «Hot Shorts» від Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів. Традиційно захід відбудеться у театрі ляльок «Бавка», 20 вересня о 19.00.

Короткий метр знов повертаються до Ужгороду з важливою місією – подарувати, всім охочим, заряд теплих емоцій та провести вакцинацію від можливої осінньо-зимової депресії.

Це можливо завдяки, новій півторагодинній програмі «Hot Shorts», яка складається з Італійських та Іспанських короткометражних фільмів. Всі стрічки об’єднує між собою неперевершений середземноморський гумор та палкий темперамент дійових осіб картин.

Десяток коротких історії, які гарантовано не зникнуть з ваших думок одразу після перегляду. Тут і історія про офісного працівника, який після візиту до лікаря дізнається що перетворюється на слона, і історія про чоловіка який у щодня бореться з автомобільним трафіком великого міста.

Анонси: 2Та одного дня відбувається несподіване: він знаходить місце для паркування авто прямо перед своїм будинком. Раптом він починає бачити життя в новому світлі і повний радості повідомляє своїй дружині, що готовий стати батьком. Звичайно смуток повертається коли приходить розуміння того, що завтра буде інший день, але він знову знаходить надію і вірить — чудеса збуваються…

Ми впевненні — слова не здатні описати магію кіно, тому чекаємо на вас 20 вересня о 19.00 в театрі ляльок «Бавка», адже нема нічого кращого ніж приємне, нетривіальне кіно в оточенні друзів та затишної атмосфери.

Проект проходить в рамках демонстрації кращих робіт КМФКФ в містах України. Фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами українською мовою.

Анонси: 5