1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

19 грудня в Ужгороді відбудеться двадцятий парад Миколайчиків

18.12.2013 09:55 Архів

Ужгород уже майже готовий відзначити одне з найулюбленіших свят – День Миколая. Адже у місті воно відбувається справді по-особливому. По-перше, з Парадом...

Ужгород уже майже готовий відзначити одне з найулюбленіших свят – День Миколая. Адже у місті воно відбувається справді по-особливому. По-перше, з Парадом...
Анонси: 1Ужгород уже майже готовий відзначити одне з найулюбленіших свят – День Миколая. Адже у місті воно відбувається справді по-особливому. По-перше, з Парадом Миколайчиків – дітей у біло-червоних шапочках, з цукерками, дзвіночками та святковим настроєм.

Хода Миколайчиків вулицями міста післязавтра, 19 грудня, буде вже … двадцятою! Адже вперше цю ідею втілив разом зі своїми помічниками ініціатор дійства Федір Шандор (нині проректор УжНУ) у 1993-му році. Свято виросло, і у четвер вулицями Ужгорода пройдуть кілька тисяч Миколайчиків.

Цьогорічна хода відрізнятиметься тим, що до них приєднаються і діти-ангели. Маленьких підтримають і дорослі Миколаї. Видовищна хода святкових персонажів матиме кульмінацію о 16-ій на Театральній площі, де вони запалять ялинку. І не просто запалять, а зі справжнім вогнем – відбудеться яскраве фаєр-шоу від театру вогню «Dragon Fly» (16.30).

А передуватиме всім цим радощам не менш приємна і зворушлива подія – вже традиційне відсилання листів від закарпатської малечі Санта-Клаусу просто в Лапландію, що помічники святого Миколая виконають на міському Головпоштамті об 11-ій.

uzhgorod.in