1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

14-15 вересня на Закарпатті відбудеться фестиваль «Добронська папріка»

02.09.2013 10:41 Архів

Цей фестиваль проводиться щорічно, в другу суботу і неділю вересня в селі Мала Добронь на Ужгородщині. Цього року в рамках фестивалю відбудеться святкування...

Цей фестиваль проводиться щорічно, в другу суботу і неділю вересня в селі Мала Добронь на Ужгородщині. Цього року в рамках фестивалю відбудеться святкування...
Анонси: 1Цей фестиваль проводиться щорічно, в другу суботу і неділю вересня в селі Мала Добронь на Ужгородщині. Цього року в рамках фестивалю відбудеться святкування 15-річчя Малодобронської дитячої школи мистецтв.

Його мета- відтворення та популяризації угорської національної кухні з використанням червоного меленого перцю (папріки); розвитку угорського і українського самодіяльного мистецтва, народних звичаїв, традицій і обрядів; сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності; пошуку і підтримки здібних, обдарованих особистостей; встановлення тісних творчих стосунків між аматорами району.

Організатори фестивалю: Малодобронська сільська рада, Ужгородська районна рада, Ужгородська районна державна адміністрація, відділ культури Ужгородської РДА.

У програмі фестивалю беруть участь працівники закладів культури Ужгородського району, гості з інших районів Закарпаття, гості з Угорщини, самодіяльні митці.

Програма фестивалю:

14 вересня 2013 року (субота):


15.00 – заїзд, розміщення і реєстрація учасників фестивалю за адресою: с.Мала Добронь, вул.Кошута (стадіон);

16.00 – концертна програма; перегляд виставки робіт народних умільців району; спортивні ігри та атракціони.

20.00 — дискотека; вечір знайомств для зареєстрованих учасників.

15 вересня 2013 року (неділя):


13.00 – «Добронський ярмарок»; конкурсні перегляди угорської кухні (вироби з паприки).

14.00 – урочисте відкриття фестивалю.

14.30 – концертна програма.

22.30 – святковий феєрверк, вечір відпочинку «Добронська папріка».

Ужгородська райрада