1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

13 вересня в Ужгороді відзначатимуть День першої допомоги

12.09.2013 19:11 Архів

В п’ятницю навчатимуть першій допомозі, гратимуть в лотерею і видаватимуть пільгові рецепти для гіпертоніків. 13 вересня, у п’ятницю, з нагоди Міжнародного дня...

В п’ятницю навчатимуть першій допомозі, гратимуть в лотерею і видаватимуть пільгові рецепти для гіпертоніків. 13 вересня, у п’ятницю, з нагоди Міжнародного дня...
Анонси: 1В п’ятницю навчатимуть першій допомозі, гратимуть в лотерею і видаватимуть пільгові рецепти для гіпертоніків. 13 вересня, у п’ятницю, з нагоди Міжнародного дня першої допомоги, в Ужгороді, на пл. Ш.Петефі (перед пішохідним мостом) з 11.00 до 13.00 відбудуться масові навчання населення з надання першої допомоги.

У програмі: показовий тренінг з надання першої медичної допомоги медичними сестрами милосердя та волонтерами-медиками обласного товариства Червоного Хреста України, вимірювання артеріального тиску, проведення безпрограшної лотереї ‘Щедрий квиток’.

Також під час проведення заходу медиками Ужгородської міської поліклініки та Ужгородської центральної міської лікарні будуть надані консультації щодо профілактики ускладнень гіпертонічної хвороби. Пацієнти, що хворіють на артеріальну гіпертензію, матимуть змогу отримати пільгові рецепти на ліки від підвищеного тиску, а тим з ужгородців, у кого вперше було виявлено підвищений тиск, запропонують звернутися безпосередньо до дільничного терапевта, сімейного лікаря чи кардіолога для більш поглибленого медичного огляду для встановлення остаточного діагнозу і у разі підтвердження хвороби — визначення подальшої тактики лікування артеріальної гіпертензії.

Прес-центр УОЗ в Закарпатській області