1. Головна
  2. >
  3. Аналітика

Курс долара в Україні 8 червня: з'явився прогноз, що буде з валютою сьогодні

153
Аналітика Україна

Аналітик Олексій Козирєв вказав, що власники обмінників намагатимуться працювати в більш стабільному форматі “з обороту”.

Курс долара в Україні 8 червня: з'явився прогноз, що буде з валютою сьогодні

Як повідомляє Уніан.

Він прогнозує, що курс долара в Україні в більшості обмінних пунктів фінансових компаній у суботу, 8 червня, буде в межах такого коридору: приймання від 40,15 до 40,55 грн/дол. і продаж від 40,60 до 40,85 грн/дол.

Що стосується курсу євро, то за його прогнозом, власники обмінників встановлять ціни в таких межах: приймання від 43,50 до 44,30 грн/євро і продаж від 44,40 до 44,65 грн/євро.

"Після недавніх багаторазових змін котирувань протягом дня, цими вихідними власники обмінників в Україні спробують працювати в більш спокійному форматі “з обороту”, - зазначив Козирєв.

Він впевнений, що вони уникнуть особливих спроб розгойдати ринок і встановлять досить середній рівень спреда.

“Тобто, без глобального сильного розкиду цінників обмінників, який спостерігався протягом останніх двох-трьох тижнів через стрибки курсу міжбанку. Спред між купівлею і продажем долара в більшості пунктів обміну буде від 20 до 25 копійок, а щодо євровалюти буде в межах від 20 до 35 копійок”, - прогнозує аналітик.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber