1. Новини Закарпаття
  2. >

Гривня продовжує падати: обмінники назвали свіжий курс валют

20.09.2023 14:52 Аналітика Актуально

Продати долар в Україні можна в середньому за курсом 37,90 грн, євро – 40,70 грн.

Продати долар в Україні можна в середньому за курсом 37,90 грн, євро – 40,70 грн.

Готівковий курс гривні до долара в банківських обмінниках України сьогодні, 20 вересня, послабшав на 15 копійок – до 38,65 грн за долар.

Згідно з оприлюдненими даними банків, щодо євро курс гривні сьогодні послабшав на 10 копійок і складає 41,50 грн за євро. Продати американську валюту сьогодні можна в середньому за курсом 37,90 грн за долар. Продати євро можна за курсом 40,70 грн за євро.

Курс валют в Україні

Курс готівкового долара до гривні у "ПриватБанку" учора, 19 вересня, подорожчав на 15 копійок – до 38,25 грн за долар. Курс готівкового євро у фінустанові вчора не змінився і становив 41,10 грн за євро. 

За словами економіста Володимира Дубровського, курс долара в Україні не буде зростати до тих пір, поки є підтримка Заходу. Поступово офіційний курс відпускатимуть, вважає експерт, але при цьому у Нацбанку є достатньо інструментів, щоб не допустити сильних змін, і ситуація нормалізується.

"Поки у нас є підтримка наших партнерів, то ніяких сильних коливань не повинно бути. Наші резерви під контролем, валюта надходить весь час. Нацбанк тримає курс таким, який на сьогодні буде комфортним для економіки. Не допускає великих коливань", - сказав Дубровський.

Читайте на ГК:Просували прокремлівські ідеї в Україні: поліцейські ліквідували діяльність псевдорелігійної секти (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Ми хочемо бачити Україну членом нашого Союзу": У Німеччині натякнули на позитивний сигнал для України у грудні щодо вступу в ЄС
Читайте на ГК:В поліції розповіли про «поверхневу перевірку» водіїв та автомобілів: що варто знати