1. Новини Закарпаття
  2. >

Українців попереджають про подорожчання популярних продуктів: що кажуть виробники

19.12.2022 18:31 Аналітика ВАЖЛИВО

В Україні через чергові атаки росії та погіршення ситуації в енергетиці — неминуче здорожчає виробництво та зберігання продукції.

В Україні через чергові атаки росії та погіршення ситуації в енергетиці — неминуче здорожчає виробництво та зберігання продукції.

Зокрема, експерти вже попередили про нове зростання цін на продукти птахівництва: курятину та яйця.

Про це заявили в Асоціації "Союзу птахівників України".

Дефіцит та зростання цін

Зокрема, після різкого здорожчання вартості курячих яєць на полицях магазинів та втручання уряду у цінову політику цінники останнім часом почали трохи знижуватися. Проте чергові атаки по інфраструктурі поставили під загрозу таку тенденцію.

Так, про можливий дефіцит продукції птахівництва в українських торговельних мережах розповів директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко. Він пояснив, що нестабільне електропостачання та вимушене використання генераторів підштовхує підприємців зменшувати обсяги виробництва для мінімізації втрат.

Ціни на яйця можуть знизитися виключно за умови стабілізації ситуації в українській енергетиці. За словами директора філії "Броварська" ПНВК "Інтербізнес" Володимира Пономаренка, тільки в такому разі вартість може опуститися до 45-60 грн за десяток.

Однак з огляду на те, що росія не приховує планів щодо подальших обстрілів об'єктів енергетики України, очікується невтішний сценарій, за яким вартість продукції птахівництва продовжить зростати.

Нагадаємо, Путін осоромився під час візиту до Білорусі: відео розлітається в мережах (ВІДЕО)

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Аналітик спрогнозував, що буде з курсом долара найближчими днями
Читайте на ГК:Наближається новий антициклон: синоптики розповіли, як зміниться погода
Читайте на ГК:YouControl проаналізував стан та перспективи українського ІТ-ринку