1. Новини Закарпаття
  2. >

В українській армії відмовляться від фірм з боку і будуть самі наймати кухарів, - Страна

31.07.2019 21:08 Аналітика

У Міністерстві оборони України мають намір відмовитися від фірм-аутсорсерів і самостійно наймати кухарів для забезпечення харчуванням військовослужбовців ЗСУ.

У Міністерстві оборони України мають намір відмовитися від фірм-аутсорсерів і самостійно наймати кухарів для забезпечення харчуванням військовослужбовців ЗСУ.

Про це в Facebook повідомляє Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України.

Відмова від послуг аутсорсеров перераховується в пості поряд з іншими перевагами нової системи харчування у ЗСУ, перехід на яку почався в 2017 році.

"Раціон військовослужбовців збільшено з 32 до 350 позицій. Електронний каталог дозволяє самостійно формувати меню. Додані свіжі фрукти, овочі, кава, соки, кисломолочні продукти та кондитерські вироби. На 40% збільшена норма м'яса. ВСУ відмовляється від фірм-аутсорсерів і самостійно буде наймати кухарів ", - йдеться в повідомленні.

У Головному управлінні розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України нагадали, що в 2017 році на нову систему харчування перейшла 21 військова частина. У 2018 - вже 52 військові частини. У 2019 повинні перейти ще 285 частин.

Запроваджена система харчування дозволяє урізноманітнити меню і поліпшити його якість, а також розробити пайок для харчування особового складу в ході бойових дій, коли неможливо приготувати гарячу їжу.

При переході на нову систему за основу був узятий досвід організації харчування миротворчих контингентів, зокрема, армій країн НАТО. У НАТО використовують різні групи продуктів для формування раціону харчування і відновлення енерговитрат військовослужбовців.

Читайте на ГК:Чи зміняться повноваження політичних партій через ліквідацію районів, роз’яснили у ЦВК
Читайте на ГК:Замість автомата Калашникова: прикордонників озброїли гвинтівками як у НАТО (ВІДЕО)
Читайте на ГК:За липень ціни на АЗС зросли на 1-2,5 гривні