1. Новини Закарпаття
  2. >

Вибори 2019: українські вибори завершуються із надзвичайною активністю (ФОТО)

31.03.2019 19:40 0 Аналітика
 

Українські вибори проходять із надзвичайною активністю як на виборчих дільницях, так і в соціальних мережах.

Перший тур виборів президента України стартував вранці 31 березня. Станом на 15:00 українці виявилися більш активними, ніж у 2014 році, - 45 відсотків явки проти 41. 

Голосування проходить, як повідомили в Центральній виборчій комісії, із "класичними" порушеннями: виборці фотографують свої бюлетені, а до деяких дільниць підвозять людей. Однак систематичних порушень немає, підкреслили у ЦВК. 

В Україні найактивнішими в голосуванні областями стали Запорізька, Полтавська, Дніпропетровська, Чернігівська та Волинська - більше 48 відсотків виборців. 

У Донецькій і Луганській областях проголосували понад 44 відсотки людей.

Найбільш пасивною областю виявилася Закарпатська - менше 30 відсотків. Також вибори виявилися непопулярними серед жителів Чернівецької області - 36 відсотків. 

А ось у європейських столицях українці шикуються в довжелезні черги, щоб віддати свій голос за майбутнього українського президента. Чого не скажеш про Австралію, адже там на виборчі дільниці прийшли всього сім відсотків - 125 осіб.

Активно про вибори президента українці пишуть у соціальних мережах. 

Користувачі писали про усвідомлення відповідальності за вибір, який роблять; про відсутність буфетів і булочок; про довжину бюлетенів і поради та як із ними впоратися; про відчуття свята. Також зверталися із закликами піти і віддати свій голос. 

Російський сегмент Інтернету також не пройшов стороною повз українських виборів. Одні росіяни "співчували" українцям через невизначеність, хто стане президентам, інші дивувалися, чому ЗМІ в Росії так багато пишуть про вибори в Україні.

Нагадаємо, що в Закарпатті розпочали свою роботу 811 дільниць, на одній з яких нема стаціонарного телефону. На окрузі з центром у Виноградові проголосував кожен четвертий виборець. На Мукачівщині майже ціле село проголосувало без паспортів. Та згодом стало відомо, що Закарпаття найпасивніше голосує на президентських виборах. А у Празі зафіксували “кілометрові” черги бажаючих віддати свій голос на Президентських виборах,

Також, варто згадати, що на одній із виборчих дільниць у Чернігівській області чоловік кинув запалювальну суміш, а в столиці жінка народила під час голосування.

Читайте на ГК:Свята 31 березня в Україні і світі: факти, традиції, прикмети
Читайте на ГК:Народна депутатка нецензурно вилаялася з трибуни Ради (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:"Владу регіонам": Зеленський ініціював переміщення органів влади із Києва до областей
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...