1. Новини Закарпаття
  2. >

Утилізація та переробка пластику знизить попит на нафту, - FT

24.02.2019 21:50 Аналітика

Глобальна боротьба проти забруднення планети пластиком істотно знизить попит на нафту.

Глобальна боротьба проти забруднення планети пластиком істотно знизить попит на нафту.

Про це повідомляє Financial Times.

“Кафе і ресторани відмовляються від пластикового посуду, магазини – від одноразових пакетів, у багатьох країнах ухвалюють закони про обмеження одноразової упаковки. Рано чи пізно ці зміни вплинуть на нафтогазові компанії”, – йдеться у статті.

Автори зазначають, що на частку нафтохімії наразі припадає 15% споживання нафти, а Міжнародне енергетичне агентство прогнозує, що до 2040 року ця частка сягне 50%.

“Прогнози МЕА та інших компаній і організацій виходять із стабільно високого споживання пластмас – зі зростанням в середньому на 3% на рік в 2017-2040 роках. Для цього сьогоднішні ринки, що розвиваються, повинні зберегти існуючі моделі споживання”, – наголошує видання.

Проте зниження використання пластикових пакетів і низки інших видів пластику може вдвічі уповільнити зростання загального споживання пластику в найближчі два десятиліття, що послабить перспективи попиту на нафту.

Нагадаємо, що ОАЕ купуватимуть українські ягоди та фрукти.

Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів
Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...