1. Новини Закарпаття
  2. >

Родини заробітчан не повинні мати субсидій, бо їм надсилають гроші – Рева

26.12.2018 23:01 Аналітика Думка

Рева прокоментував, чому родини заробітчан повинні платити за комунальні послуги. 

Рева прокоментував, чому родини заробітчан повинні платити за комунальні послуги. 

Міністр соцполітики Андрій Рева пояснив, що якщо родини заробітчан отримують грошові перекази, вони не можуть претендувати на субсидії.

Про це він сказав у інтерв’ю виданню “Страна”.

Рева наголосив, що гроші, переказані заробітчанами з-за кордону вважаються доходами.

«Якщо люди працюють за межами України і перераховують гроші своїм рідним, то ці гроші є доходом їхніх родичів. Чому хтось платить податки тут, а потім з цих податків той, хто отримує допомогу з-за кордону, отримує ще й субсидію? У першому півріччі 2018 р. в Україну переказано з-за кордону 6,5 млрд доларів. У яких деклараціях вони відображені? Ніяких!», – заявив міністр соцполітики.

«Як правило, заробітчани прописані в приміщеннях, на які сім’я просить субсидію. Тому ми і запропонували задекларувати доходи всіх членів домогосподарства. Якщо гастрабайтер платить податок із зарплати за кордоном – довідку нам дайте, якщо не платить – нехай тут ЄСВ платить.

Це викликає невдоволення у заробітчан. Але чому ті, хто працює і платить податки в Україні повинні містити сім’ї тих, хто заробляє за кордоном? Це не чесно», – наголосив Рева.

Нагадаємо, що гімн заробітчанина по-закарпатськи шириться в мережі.

Читайте на ГК:Курси валют: гривня дещо відіграла падіння
Читайте на ГК:1032-га річниця з дня хрещення Київської Русі-України: історія свята
Читайте на ГК:"Офіс-баня-ресторан і ніяких "чорних п'ятниць"": як змінюється мода і ціни на одяг через пандемію, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська