1. Новини Закарпаття
  2. >

Воєнний стан не вирішить ті завдання, які потрібні Україні, - Леонід Кравчук

29.11.2018 23:57 0 Аналітика Думка Автор: Голос Карпат

Перший Президент України Леонід Макарович Кравчук у спецпроекті "Президентського клубу" з темою "Воєнний стан: повноваження і можливості Президента".

Про законодавче поле впровадженого воєнного стану, його ризики для громадян і приховану вигоду для українських політиків, російську агресію, а також про відношення Петра Порошенка і Віктора Медведчука: трьохраундова жива дискусія журналістів і експертів з головним гостем клубу за темою "Воєнний стан: повноваження і можливості Президента".

«Президентський клуб» – спільний просвітницький волонтерський проект «Центру дослiдження полiтичних цiнностей» і НСЖУ, що спрямований, в першу чергу, на підвищення грамотності і відповідальності виборців.

Клуб – незалежна відкрита медійно-громадська платформа, на базі якої буде проведено цикл дискусійних панелей для якісного та незаангажованого аналізу програм кандидатів напередодні президентських виборів 2019 року.

 

Нагадаємо, з 9 години ранку 28 листопала Указом Президента України Петра Порошенка в десяти областяї України та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії введено воєнний стан. Верховна Рада більшістью голосів підтримала ініціативу Президента.

Закарпатська область не входить до переліку областей де запроваджено воєнний стан.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська