1. Новини Закарпаття
  2. >

Легалізація іммігрантів може вдарити по ринку праці, що зачепить і Україну

20.11.2018 23:43 Аналітика

Вже незабаром уряд ФРН може схвалити закон про імміграцію фахівців.

Вже незабаром уряд ФРН може схвалити закон про імміграцію фахівців.

Нововведення дозволить залишитися в країні тим, чиє клопотання про притулок відхилили, - інформувало видання dw. Згода щодо законопроекту досягнута трьома міністерствами.

Новий закон має істотно полегшити притік до Німеччини працівників з країн, що не є членами ЄС

Три федеральних міністерства Німеччини - внутрішніх справ, економіки та праці - досягли згоди в питанні щодо законопроекту про імміграцію кваліфікованих кадрів. Цей проект закону передбачає надання іноземцям дворічної робочої візи, за умови якщо ці особи вже як мінімум 18 місяців мають роботу з зайнятістю не менше 35 годин на тиждень, а з заробітку ведуться соціальні відрахування. Про компроміс між трьома німецькими міністерствами повідомили в вівторок, 20 листопада, агенції новин Reuters і AFP.

Уряд в Берліні має намір скористатися цим законом також і для того, щоб надати можливість залишитися в ФРН іноземцям, чиє клопотання про притулок було відхилено. Раніше того ж дня газета Süddeutsche Zeitung повідомила, що в майбутньому в Німеччині "в принципі" зможе працювати будь-яка людина, що має трудовий договір і офіційно визнану кваліфікацію. Цей закон також передбачатиме істотне послаблення норм для працевлаштування в Німеччині осіб, що не є громадянами країн-членів ЄС, зазначає агенція новин dpa.

Серед нововведень буде й те, що кваліфіковані фахівці отримають право в'їжджати в країну терміном на півроку з метою пошуку роботи. Умовою для цього буде знання німецької мови та можливість матеріально забезпечувати себе протягом цього періоду, не маючи роботи.

Крім того, випускники шкіл з гарним знанням німецької мови, а також атестатом про середню освіту, що прирівнюється до німецького, зможуть прибувати до ФРН з метою пошуку тут собі подальшої освіти.

Обговорення цього законопроекту в уряді ФРН заплановано на 19 грудня.

Нагадаємо, що влада хоче накласти податок на гроші заробітчан.

Читайте на ГК:"Йдемо до ціни 6,5 гривень за куб": скільки коштуватиме газ для українців після 1 серпня і в опалювальний сезон, - Страна
Читайте на ГК:Вводитимуть патенти: у Кабміні планують зібрати з таксистів 800 млн грн за рік
Читайте на ГК:Помер 21-річний син Віктора Павліка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська