1. Новини Закарпаття
  2. >

Тука: "Ситуація з угорськими паспортами на Закарпатті — спецоперація"

28.10.2018 13:20 Аналітика

Георгій Тука заявив, що Угорщина займає проросійську позицію, а ситуація з видачею громадянам України угорських паспортів в Берегово — спецоперація.

Георгій Тука заявив, що Угорщина займає проросійську позицію, а ситуація з видачею громадянам України угорських паспортів в Берегово — спецоперація.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України вважає, що глава МЗС України адекватно зреагував на цю ситуацію, але якби він був на місці Павла Клімкіна, вислав би консула наступного дня, а не через два тижні, - інформувало видання today.

Він також переконаний, що Україна повинна діяти більш рішуче, адже якби не широкий розголос ситуації з паспортами, спецслужби ніяк би не відреагували на ситуацію, яка спостерігається в нашій державі понад 15 років.

Варто сказати, що відносини Угорщини та України значно загострилися після прийняття в Україні закону про освіту, зокрема, норми про державну мову.

Нагадаємо, що у посольстві Угорщини відмовились надати інформацію про видачу паспортів українцям, та незабаром в МЗС прокоментували скандальне відео із "врученням угорських паспортів" на Закарпатті. Через деякий час в мережі з'явилося відео, на якому закарпатці отримують громадянство Угорщини. Також Сіярто заявив, що "Висилку консула з Берегова розцінимо як недружній акт". В свою чергу Клімкін вважає, що в Угорщині його "не почули".

Читайте на ГК:Чи шкодить гель-лак нігтям?
Читайте на ГК:Де на 3акарпатті найчастіше помирають від COVID-19: антирейтинг районів за кількістю смертей
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 29 липня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська