1. Новини Закарпаття
  2. >

Росія зацікавлена у конфліктах довкола автокефалії України - архімандрит Кирило (ВІДЕО)

17.10.2018 20:54 0 Аналітика

Що буде з церковним майном після томоса? І чому Росія зацікавлена у конфлікті навколо власності УПЦ Московського патріархату? Інтерв'ю з професором університету Лос-Анджелеса, архімандритом УПЦ МП Кирилом Говоруном.

"У питанні автокефалії є, безумовно, дуже сильна політична складова, тому її так і використовують політики, президент України. Питання про автокефалію постало у зв'язку з тим, що виник дефіцит розуміння того, що відбувається в Україні. Якщо брати Українську православну церкву, яка знаходиться в Україні, Українська православна церква Московського патріархату, вона, на жаль, звузила, так би мовити, свою базу в Україні, платформу, на якій вона могла б здійснювати комунікацію зі суспільством, тому що вона відмовилася визнавати війну в Україні, просто закриває очі на цю агресію, відмовляється визнавати реальність того, що відбувається на Сході України. Ось я в травні побував на лінії зіткнення, на фронті, я бачив цю реальність. Вона дуже жорстока. Це справді війна. Майже щодня вбивають людей, там усюди міни, і снайпери обстрілюють вулиці, де живуть люди. І церква відмовляється, фактично, визнавати цю проблему".

Дивіться повну версію інтерв'ю з професором університету Лос-Анджелеса, архімандритом УПЦ МП Кирилом Говоруном у сюжеті dw.

Нагадаємо, що РПЦ розірвала стосунки зі Вселенським патріархатом.

Читайте на ГК:Відділення банку в Києві захопив іноземець (НАЖИВО)
Читайте на ГК:Курси валют на 3 серпня: євро подорожчав до нового максимуму
Читайте на ГК:На Запоріжжі мати копала тунель до сина у в'язницю, щоб допомогти йому втекти (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська