1. Новини Закарпаття
  2. >

На підвищення зарплат учителям у бюджеті-2019 грошей немає - Міносвіти

03.10.2018 20:44 Аналітика

У попередні два роки уряд уже підвищував зарплати вчителям. А у вересні цього року стартова зарплата молодого вчителя становила 4500 гривень.

У попередні два роки уряд уже підвищував зарплати вчителям. А у вересні цього року стартова зарплата молодого вчителя становила 4500 гривень.

На підвищення зарплат учителям потрібні додатково 110 млрд грн, у бюджеті на 2019 рік таких грошей немає. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич у кулуарах Кабінету міністрів у середу, 3 жовтня.

"Для того, щоб провести підвищення, нам необхідні додатково 110 млрд гривень. Це значна частина бюджету освітньої галузі в Україні. Таких ресурсів у бюджеті на 2019 рік немає. Але ми до цієї норми поступово наближаємося", - зазначила Гриневич.

Вона нагадала, що в попередні два роки уряд уже підвищував зарплати вчителям. У той же час у вересні стартова зарплата молодого вчителя становила 4500 грн. 

Нагадаємо, що в мережі оприлюднили зміни в зарплаті вчителів за останні 24 роки.

Читайте на ГК:Найпоширеніші помилки чоловіків під час сексу: що ненавидять дівчата під час інтиму
Читайте на ГК:"Найбільшою проблемою залишається зростання цін на ліки": скільки українці витрачають в аптеках, - опитування
Читайте на ГК:МОЗ скоротило список країн "червоної зони" до 70-ти (ПЕРЕЛІК)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська