1. Новини Закарпаття
  2. >

Клімкін розповів, що Україна вишле угорського консула протягом тижня (ВІДЕО)

01.10.2018 21:30 0 Аналітика ВАЖЛИВО

У МЗС кажуть, що зроблять це протягом тижня.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна має намір вислати угорського консула з Берегова протягом цього тижня, якщо Будапешт сам його не відкличе.

Про це йдеться у його відеозверненні у Facebook.

"Я виклав міністру закордонних справ Угорщини нашу аргументацію, вони порушили Віденську конвенцію про консульські зносини, це сто відсотків. Звичайно, за визначенням ніхто не має приховувати факт набуття нових прав і обов'язків, да і взагалі приховувати це погано. Але це ми проїхали, і я запропонував угорському міністру закордонних справ відкликати цього консула. Якщо це не буде зроблено протягом цього тижня, відповідно надішлемо ноту угорській стороні про його висилку, саме цього тижня", - зауважив Клімкін.

Окремо Клімкін наголосив, що Росія використовує і буде використовувати цю ситуацію для дестабілізації Закарпаття і України в цілому.

"Дії Росії не в інтересах угорців Закарпаття, вони звичайно не в інтересах Угорщини. І я застерігаю всіх від "наїздів", вибачте за недипломатичну мову, або цькування угорців Закарпаття. Навпаки, маємо допомогти нашій угорській громаді", - зазначив міністр.

Клімкін також зазначив, що комусь може подобатись або не подобатись угорська політика, але вона є, "і вона підкріплена фінансово". Тому Україна, на його думку, має діяти послідовно і мати чітку послідовну політику у цьому питанні. 

Нагадаємо, що Порошенко озвучив позицію по "паспортному скандалу" на Закарпатті.

Читайте на ГК:Замість автомата Калашникова: прикордонників озброїли гвинтівками як у НАТО (ВІДЕО)
Читайте на ГК:За липень ціни на АЗС зросли на 1-2,5 гривні
Читайте на ГК:У ЗСУ призвали понад 16 тисяч осіб
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська