1. Новини Закарпаття
  2. >

"Миротворців не буде": Ніяких миротворців на Донбасі не буде. Не треба ніяких ілюзій, – експерт

30.09.2018 11:44 Аналітика Думка

Росія не допустить введення миротворців на Донбас. А окуповані райони Донбасу будуть нагадувати звичайні області Російської Федерації.

Росія не допустить введення миротворців на Донбас. А окуповані райони Донбасу будуть нагадувати звичайні області Російської Федерації.

Таку думку висловив політичний оглядач Віталій Портников.

«Ніяких миротворців на Донбасі не буде. Не треба ніяких ілюзій. Ці території, які зараз окуповує Росія, невдовзі будуть нагадувати звичайні області Російської Федерації. От і все. Вони вже прибрали [ватажка «ДНР» Олександра] Захарченка, посадили там цивільну адміністрацію, прибрали [ватажка «ЛНР» Ігоря] Плотницького, посилять свій кордон», – розповів він.

На думку журналіста, лінія зіткнення на Донбасі в кінцевому підсумку стане лінією кордону з Росією.

«Там буде просто Росія, окупована. А що не окуповано? Абхазія не окупована? Південна Осетія не окупована? Крим не окупований? Ну, буде ще якась територія з невизначеним статусом, яка буде фактично Росією. Питання в тому, чи будуть із тієї території стріляти, чи не будуть. Це пов’язано виключно з тим, як українці проголосують на виборах президента і парламенту 2019 року. Якщо вони проголосують за колабораціоністів і людей, які будуть готові домовлятися з росіянами на їхніх умовах, стріляти не будуть. Якщо вони проголосують за тих, хто буде продовжувати обстоювати державність України, хто буде захищати країну, будуть стріляти», – підкреслив Портников.

Він додав, що президент Росії Володимир Путін уже точно знає, що буде робити. І тепер вибір за українським народом.

Нагадаємо, після смерті Захарченко в "ДНР" зникли 19 людей.

Читайте на ГК:Кавуни: чим небезпечна солодка ягода й що робити при отруєнні
Читайте на ГК:"Стара пісня про головне": МЗС України звинуватило посла Угорщини в неконструктивізмі
Читайте на ГК:"Долар по 29,5, ліквідація бебі-боксів і єдиний квиток на поїзд з літаком": що прийняв Кабмін, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська