1. Новини Закарпаття
  2. >

Хто в Україні заробляє більше за всіх: середні зарплати по галузях - Деньги.ua

03.09.2018 21:00 Аналітика

Найбільші зарплати в Україні у працівників авіації, найменші – у кур'єрів і бібліотекарів.

Держслужбою статистики проаналізовано середні щомісячні заробітні плати українських громадян, зайнятих у різних видах діяльності. Вище середньої місячної зарплати по Україні (9170 грн) дохід у працівників сфери промисловості, торгівлі, наземного і трубопровідного транспорту. Про це інформує видання Деньги.ua.

Позначку в 10000 грн перевищили працівники авіаційного та водного транспорту, інформації та телекомунікацій, фінансової та страхової діяльності, професійної, наукової і технічної діяльності, державного управління та оборони, соціального страхування. Найбільша ставка у тих, хто пов'язаний з авіацією, їх дохід склав у липні 36500 грн.

Найменші зарплати (4800-6700 грн) у кур'єрів та поштових службовців, а також працівників закладів культури (бібліотеки, архіви, музеї). При цьому найбільша кількість працівників зареєстровано у сферах промисловості та освіти (1850 тис осіб і 1364 тис осіб, відповідно).

Найменше українців працює в авіації (зайнято всього 8,1 тис осіб) і на водних видах транспорту (2,6 тис осіб). Безробітних налічується 303,9 тис. осіб, що майже в 3 рази більше, ніж у 2017 році.

Нагадаємо, що заробітчани вивели в лідери економіку Польщі.

Читайте на ГК:Заробітчани вивели в лідери економіку Польщі
Читайте на ГК:У Румунії мотоцикл в'їхав в автобус з українськими туристами
Читайте на ГК:Вперше в світі Україна готуватиме магістрів з управління інженерними ризиками на транспорті
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus