1. Новини Закарпаття
  2. >

За останні 6 місяців закарпатські лісівники сплатили 213,5 млн. грн. податків

09.07.2018 23:47 Аналітика

За останні 6 місяців державні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства сплатили 173,2 млн. грн. податків

З них до державного бюджету сплачено 123,5 млн. гривень, до місцевого - 49,7 млн. гривень. Найбільше питому вагу в сумі сплачених податків та зборів становить податок на додану вартість - 43,6 %, рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів - 20 % (34,6 млн. гривень), податок на доходи фізичних осіб - 19,8 % (33,9 млн. гривень), частина чистого прибутку 11,8 % (20,5 млн. гривень). 

Найбільша сума податків та зборів до бюджетів усіх рівнів сплачена підприємствами управління ДП «Брустурянське ЛМГ» - 20,5 млн. гривень, ДП «Рахівське ЛДГ» - 18,9 млн. гривень, ДП «Мокрянське ЛМГ» - 16,3 млн. гривень та ДП «Ясінянське ЛМГ» - 15,1 млн. гривень. Головний бухгалтер Закарпатського ОУЛМГ Тетяна Гетманенко каже, що крім податків підприємствами управління за звітний період сплачено єдиного соціального внеску - 40,3 млн. гривень, що на 27 % більше, ніж за 2017 рік.

Разом сплачено податків до бюджетів усіх рівнів та единого соціального внеску - 213, 5 млн. гривень. Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга наголошує, що державні лісогосподарські підприємства є одними із найбільш вагомих наповнювачів державного та місцевих бюджетів області. Підприємства забезпечують сталий соціально-економічний розвиток області, надають робочі місця, забезпечують достойну заробітну плату та соціальний захист своїх працівників.

Читайте на ГК:На Закарпатті визначили кращі дитячі творчі колективи
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (24 листопада для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Названо 25 щасливих моментів у житті, котрі викликають радість
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus