1. Новини Закарпаття
  2. >

Глузман: "Я боюся за Україну, не знаю, як жити далі в приреченій країні"

05.08.2017 10:44 Аналітика

Мільйони українців сліпо рухаються до самогубства: народ, який не має ефективної системи громадської охорони здоров'я, приречений на вимирання, підкреслює лікар-психіатр Семен Глузман.

Відомий лікар-психіатр, дисидент і правозахисник Семен Глузман зізнається: він давно не відчував такого болю, різкої сердечного болю, повідомили РИАНовости.

"Я, колись посмів протистояти всемогутньому КДБ, сьогодні виявився слабким і чутливим. Сьогодні, в 2017 році, я відчуваю страх перед власною країною. Тому що бачу, як мільйони моїх співгромадян сліпо рухаються до самогубства. Народ, який не має ефективної системи громадської охорони здоров'я, приречений на вимирання ", - написав лікар на своїй сторінці в Facebook.

Боляче Глузману від того, що "дивна жінка, протизаконно виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я, зважилася піаритися на минулому".

"На моєму, зовсім не її минулому. Вже два дні я майже безперервно бачу, як її пальці жадібно копаються в медичних документах мого друга Леоніда Плюща, колись - в'язня Дніпропетровської спеціальної психіатричної лікарні МВС СРСР. Він, психічно здоровий інтелектуал, був визнаний хворим особливо небезпечним злочинцем і піддавався жорстокому, бузувірські "лікуванню" в цій тюремній лікарні. Поруч із зруйнованими хворобою вбивцями, канібалами, злочинцями ", - заявив дисидент.

Правозахисник задається питаннями: хто вона, ця американська жінка? Хто посадив її в начальницьке крісло? Хто утримує її, руйнівницю, в ньому? Невже правда дійсно полягає в тому, що вона допомагає нашим керманичем безсовісно збагачуватися?

"Я - не вірив в це ... Але залишається без відповіді питання: чим вона так вродлива нашому Президенту? Вона, Уляна Супрун, не маючи на те жодних законних і людських прав, намагалася вилучити весь той страшний, зловісний архів. Навіщо? Розмістити навалом в своєму міністерському кабінеті? Читала листи, що зберігаються там в справах Плюща, Лупиніса ... ", - зазначає Глузман.

"Минуло багато років. Льоня помер у Франції. Він не раз приїжджав в незалежну Україну, шукав тут собі місце. Не знайшов. Тут місце іншим, таким як Уляна Супрун. Дивовижна країна, де Президент відчуває страх перед своїм же Міністром внутрішніх справ. Де офіцер КДБ, що становив мозаїку арештів і позасудових переслідувань інакомислячих, сьогодні є переговірником в Мінському процесі ", - змалював ситуацію лікар.

Сьогодні, продовжив він, вже немає ні катів, ні жертв. Всі пішли в світ інший. Люди, що працюють в цьому скорботному місці, в Дніпропетровській лікарні, не мають ніякого відношення до її, лікарні, минулого.

"Раніше я вмів приймати рішення навіть в безвихідних ситуаціях. Умів, при необхідності, тимчасово відступати перед натиском зла. У тому чорно-білому світі радянської політичної зони я вмів багато. Зараз я розгублений. Не розумію, як мені далі жити в цій приреченою країні. Мовчати? Завжди мовчати? Покинути її, залишивши на поталу брехні і цинізму її правителів? "- закінчив свою думку риторичним питанням Глузман.

Нагадаємо, щодо лікарки з Хуста, яка вимагала $400 за довідку про інвалідність, відкрито кримінальне провадження.

Читайте на ГК:Тіна Кароль підкреслила пишні груди сміливим вбранням (фото)
Читайте на ГК:З 1 грудня в Україні підвищать пенсії - ВВС
Читайте на ГК:Мінінформ представив історії успішних людей з інвалідністю
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus