1. Новини Закарпаття
  2. >

Москаль побив Балогу у Фейсбуці

11.01.2017 14:06 Аналітика ВАЖЛИВО

Видання «РІО» проаналізувало діяльність голови ОДА Геннадія Москаля та нардепа Віктора Балоги у найпопулярнішій соцмережі Фейсбук.

Порівняльний аналіз вівся за кількістю друзів та послідовників, активністю та ефективністю дописів. І якщо між міськими головами Ужгорода й Мукачева за всіма цими параметрами можна ставити умовний знак рівності, то порівняння Москаля і Балоги-старшого виявило цікаві факти.Так, послідовників (ті користувачі, що підписалися на публічну сторінку чи особистий профіль політика, щоб слідкувати за його діяльністю) у Москаля 85.535, тоді як у Балоги – 28.199, повідомляє РІО.

Балога у Фейсбуці гіперактивний – пише в середньому по кілька постів щодня, тоді як Москаль висловлюється максимум раз на тиждень. Однак за ефективністю, яка визначається резонансом у ЗМІ, поширеннями й простими лайками, картина діаметрально протилежна. Безперечний лідер Москаль, пости котрого часто набирають від кількох тисяч лайків і вище.

Для прикладу, допис про перестрілку між поліцейськими в Княжичах набрав близько 2 тисяч лайків і 500 поширень, обурення з приводу вимог Євросоюзу скасувати мораторій на експорт лісу – 8,9 тисяч лайків і 2150 поширень, «наїзд» на радикала Ляшка з величезною дерев’яною виделкою – 5,6 тисяч лайків і 361 поширення.

Найпопулярнішим постом Москаля в 2016 році став допис із фото до Дня вишиванки від 23 травня – понад 28 тисяч лайків і близько 2,5 тисяч поширень. Такими цифрами може похвалитися далеко не кожен український політик центрального рівня. Фейсбучні пости Москаля часто підхоплюють центральні ЗМІ, в тому числі телеканали, тому перше місце за ефективністю серед закарпатських політиків у соцмережах належить Москалю.

Дописи Віктора Балоги рідко набирають більше 200 лайків. Найвище досягнення мукачівського нардепа за 2016 рік – пост про теракт у Берліні й загибель українських військових на Світлодарській дузі від 20 грудня – 632 лайків і 341 поширення. Багато дописів Балоги-старшого набирають 50 – 60 лайків.

Якщо порівняти дописи Москаля і Балоги-старшого на одну й ту ж тему, то симпатії користувачів Фейсбуку явно не на боці Балоги. Так, пост Москаля від 25 листопада про вимоги ЄС скасувати мораторій на експорт лісу набрав 8,9 тисяч лайків і 2150 поширень, а в Балоги – 434 лайки й 265 поширень.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus