1. Новини Закарпаття
  2. >

За «коаліцією бідності» ніхто в Україні не шкодуватиме – Ледида

20:22, 19 Лютого Аналітика

Після того, як розпалася коаліція п’яти фракцій у ВР – наступним логічним кроком повинні стати перевибори до Верховної Ради.

На сході триває війна, діями коаліції і урядом зруйновані мільйони робочих місць, відсутній соціальний захист, падіння курсу гривні призвело до зубожіння населення, ціни і тарифи просто грабують людей, більша частина працездатного населення змушено виїжджають на заробітки за кордон, зростають показники смертності - а коаліційні лідери, які своїми діями довели, що вони є «політичними піонерами» - продовжують боротися за владу.

Які б не були очікування чи обіцянки коаліції щодо економічних перспектив, усі повинні розуміти, що отримання чергового траншу від МВФ – це ще більший хомут на шиї. Борги не можуть бути досягненнями, якими треба пишатися. МВФ просто так гроші в борг - не дає. Виділяючи транш, він вимагає скорочувати соціальні виплати, збільшувати податки, піднімати тарифи. Погоджуючись на це в умовах жорсткої кризи – влада тільки погіршує економічну ситуаціЮ. Виробництво в країні вже впало і далі буде зменшуватися, скорочуватимуться робочі місця, люди вже не можуть платити за комунальні послуги.

До бюджету терміново необхідно вносити зміни, бо прийнятий - є бюджетом вимирання, а не розвитку. Опозиційний блок вже зареєстрував у парламенті законопроект про зміни до бюджету на 2016 рік, які необхідні для підвищення зарплат і пенсій та відновлення економіки.

Думаю, що депутати нашої фракції не повинні давати жодного голосу за будь-які законопроекти коаліції в парламенті. Для чого брати участь у коаліційних розбірках, допомагаючи одній частині коаліції послабити іншу, ділити портфелі між собою. Так само не є виходом із ситуації відставка одного уряду і заміна його на інший цієї ж коаліції. Уряд Яценюка створювала вся коаліція, тому відповідальність повинні нести усі колективно. Цей режим треба змінювати. Я впевнений, що за «коаліцією бідності» - ніхто в Україні не шкодуватиме. І лише обрання нового парламенту, створення нової коаліції і нового уряду допоможуть докорінно змінити ситуацію в державі Україна.

лідер Опозиційного блоку у Закарпатській області, депутат обласної ради

Олександр Ледида

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus