1. Новини Закарпаття
  2. >

Балога має намір «поховати» ЄЦ і влитися в Антикорупційний рух – ЗМІ

28.01.2016 Аналітика

Останнім часом народний депутат від Закарпаття Віктор Балога почав активну антикорупційну діяльність.

Політичні експерти помітили, що час від часу він «видає на гора» у соцмережах масу коментарів про корупцію.

Одне з видань, навіть, опублікувало і проаналізувало частину цих коментарів і зробило висновок, що Віктор Балога має намір остаточно «поховати» свій політичний проект Єдиний Центр і влитися в Антикорупційний рух голови Одеської ОДА Міхаела Саакашвілі. Про ці наміри виданню повідомило і джерело з оточення Балоги,інформує Karpatnews.

Віктор Балога, дійсно, останнім часом робить чимало запитів по антикорупційній діяльності. А після нещодавньої публічної сварки між головним поліцейським країни Арсеном Аваковим та головою Одеської ОДА Міхаелом Саакашвілі на засіданні Нацради при Президенті, він зробив хвалебний реверанс у бік Саакашвілі.

"Наскільки я з самого початку скептично ставився до Саакашвілі, настільки сьогодні я його підтримую в намаганні вивести корупціонерів на чисту воду. Президент з самого початку мав відреагувати на звинувачення в бік прем’єра, але не зробив цього, розуміючи, що сам не святий. В підсумку, спрацювала кругова порука: прем’єр-міністр закриває очі на корупціонерів президента, а президент – не чіпає оточення прем’єра. Все може б тим і закінчилося, але виявилося, що Саакашвілі – єдиний у владі, кого це не влаштовує. Сподіваюся він грає не за одну із корупційних команд і буде таким же принциповим і безкомпромісним у своїх оцінках щодо оточення президента».

Як відомо, нещодавно було проведено Антикорупційний форум з ініціативи голови Одеської ОДА Міхаела Саакашвілі та членів антикорупційної групи парламентської фракції Блоку Петра Порошенка. Один із членів антикорупційної групи нардеп Сергій Лещенко заявив, що не виключає можливості створення найближчим часом громадського руху, який може трансформуватися і в партію.

Скоріше за все, Віктор Балога намагатиметься забронювати за собою місце в цьому політичному проекті. Адже, шансів на всеукраїнську реанімацію Єдиного Центру - у нього нема. Експерти ж зазначають, що самому Балозі важко буде безпосередньо нести прапор цієї антикорупційної партії.

Тому існує думка, що нещодавня публічна сварка Віктора Балоги з двоюрідним братом нардепом Василем Петьовкою – це лише замилювання очей. Нагадаємо, що Василь Петьовка увійшов у фракцію «Воля народу» в Парламенті і після цього - Єдиний Центр виключив Петьовку з партії. Більше того, ЗМІ Віктора Балоги час від часу вже намагаються і покритикувати Василя Петьовку. Експерти зазначають, що все це схоже на сплановану акцію, в результаті якої - Василь Петьовка стане гінцем від Балог у новому антикорупційному політичному проекті.

На соціальних сторінках Віктор Балога пише:

«Виявляється, цілий рік ми створювали антикорупційні органи, писали і приймали нові закони, щоб Україна покращила свої показники в антикорупційному рейтингу аж на 1 пункт. Ми, як народні депутати, зробили все, що від нас вимагалося. Чому такий результат? Тому, що будь-який, навіть, найбільш прогресивний закон можна не виконувати. Так влада і бореться з корупцією по-своєму…»

А Віктор Балога, схоже, буде активно боротися з нею - по – своєму.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus