1. Новини Закарпаття
  2. >

Середній вік депутатів місцевих рад в Закарпатті / ІНФОГРАФІКА

08.12.2015 Аналітика Ексклюзив Голос Карпат

Баталії довкола місцевих виборів трохи втряслись, саме час проаналізувати їх наслідки.

Одним з ключових елементів оновлення влади є циркуляція політичної еліти. Тобто прихід до владного керма молодих та амбіційних політиків, що прагнуть змін. Найпершим критерієм такого оновлення є середній вік депутатів.

Послуговуючись даними ЦВК ми виявили який вік депутатів є «найпопулярнішим» у місцевих радах Закарпаття. Для кращого сприйняття нагадаємо що в 7 з 10 місцевих рад кількість обраних депутатів складає 26 осіб. До Хустської міської ради було обрано 34 депутати, а до Мукачівської та Ужгородської по 36 депутатів.

В підсумку ми отримали такий результат:

Отже, «наймолодшими» за своїм складом стали Ужгородська міська рада (44,4 % депутатів складає молодь) та Іршавська міська рада (42, 3 % депутатів складає молодь). При цьому в Ужгородській міській раді немає депутатів старше 55 років. Тоді ж, як у Іршавській міській раді працює найстарший з усіх закарпатських місцевих депутатів, його вік 70 років і представляє він партію «Єдиний центр». «Наймолодшим депутатом» серед всіх представлених є Хустський депутат від партії «Конкретних справ», котрому всього 20 років.

Більшість же депутатів у місцевих радах є представниками середнього віку. Можна зробити висновок, що молодь все ж долучається до політичних процесів в краї, і не дивлячись на свій вік завойовує прихильність виборців.

Проте, варто пам’ятати, що вік це не показник ефективності, особливо в сфері політики.

Читайте на ГК:Москаль : "Хто поїде в село, яке стовідсотково угорськомовне, і буде викладати українською?" / ВІДЕО
Читайте на ГК:Чехи зі словаками допомагають закарпатцям знайти свої корені / ВІДЕО
Читайте на ГК:До уваги водіїв: з 1 жовтня фари мають горіти і вдень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus