Андрій Шевченко увійшов до топ 10 найкращих футбольних тренерів світу за 2019 рік

Наставник збірної України посів 8-ме місце.

Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (IFFHS) опублікувала список найкращих футбольних наставників у світі за 2019 рік.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко потрапив у десятку найкращих футбольних наставників, зайнявши в ньому 8-му позицію, повідомляє офіційний сайт IFFHS.

А виграв своєрідну номінацію наставник збірної Португалії Фернанду Сантуш.

Про суб'єктивність такого рішення IFFHS говорить той факт, що збірна України під керівництвом Шевченка перемогла національну команду Португалії у відбірковому турнірі Євро-2020 як за сумою очного протистояння (0:0, 2:1), так і за зайнятим місцем у турнірній таблиці.

Щоправда, слід нагадати: саме португальці виграли історичний перший фінал Ліги націй.

Окрім того, Роберто Мартінес - головний тренер збірної Бельгії, яка виграла всі 10 матчів у своїй відбірковій групі, посів лише 3-тє місце.

Відзначимо, що тренер молодіжної збірної U-20, яка виграла звання чемпіона світу, Олександр Петраков також увійшов до списку найкращих, посівши 19-ту позицію рейтингу.

Читайте на ГК:Гороскоп на 10 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Це не займе багато часу”: провидиця розповіла, яка країна допоможе ЗСУ здобути перемогу
Читайте на ГК:Подорожчає вже влітку?: експерт озвучив прогноз щодо здорожчання електроенергії
Читайте на ГК:Зеленський озвучив найгірший сценарій закінчення війни в Україні
Читайте на ГК:Постанова набрала чинності 3 квітня: одній категорії чоловіків дозволили виїжджати за кордон.