4. > >

Ужгородський "Минай" приймав вдома "Рух" зі Львова

12.10.2019 19:08 Спорт

«Минай» вирвав нічию в «Руха» на останній хвилині.

«Минай» на останніх хвилинах вирвав нічию в надзвичайно драматичному західноукраїнському дербі. Домашня гра з львівським «Рухом» завершилася з рахунком 1:1. Що цікаво, забивали обидві команди в останні 5 хвилин матчу. Так на 87-ій хвилині після стандарту відзначився Юрій Копина. Але після цього голу закарпатці не здалися і на 2-ій доданій арбітром хвилині блискучим ударом зрівняв рахунок Роберт Гегедош, повідомили в прес-службі "Минаю".

Загалом ця гра, як і прогнозували раніше, виявилася дуже складною для нашої команди. Львівський «Рух» не просто принциповий суперник із сусідньої області, а амбітний клуб, який у цьому сезоні ставить перед собою максимальні задачі. І який, між іншим, вміє грати у футбол – не дарма їх тренує білоруський фахівець Леонід Кучук, який чимало часу попрацював в УПЛ.

Наступний поєдинок «Минай» проведе також вдома – 19 жовтня з краматорським «Авангардом».

Нагадаємо, кенієць пробіг 42 км менш ніж за дві години.

Читайте на ГК:Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:300 доларів за «допомогу» у складанні іспиту з водіння: двом закарпатцям повідомили про підозру (ФОТО)
Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)