2. >

Сьогодні та завтра відбудуться чергові матчі чемпіонатів Закарпаття

05.10.2019 12:20 Спорт

Анонс 20-го туру чемпіонату Закарпаття-2019 у суботу-неділю, 5 та 6 жовтня.

У суботу та неділю, 5-6 жовтня, відбудуться чергові матчі чемпіонатів Закарпаття, пише "Лобда".

У 20-му турі головним буде поєдинок у Мукачеві, де обидві команди хотіли б за декілька турів до завершення чемпіонату забезпечити собі потрібний комплект нагород. Їхня зустріч буде вже п’ятою у цьому сезоні: у перших двох колах виноградівці перемагали 2:0 та 2:1, а у півфіналі кубку Севлюш здобув ще дві перемоги 3:0 та 2:1. Тож згідно статистики можна сміливо ставити на голи гостей «більше 1,5».

Наступним за рейтингом буде поєдинок ще двох претендентів на медалі у Поляні. У цьому сезоні концгазівці двічі зазнавали невдач вдома з командою Кондрі 1:3 та 2:5. Та зараз вони перемогли чотири рази підряд  і мають непогані теоретичні шанси на третє місце до якого сім очків, при тому, що МФА зустрічається з лідером, а в останньому турі Витязь прийме мукачівців вдома. Свалявці після літньої перерви ще не програвали, а в п’яти з восьми матчів зіграли на нуль.

Ще два переслідувачі МФА приймуть у себе вдома дві останні команди. Вільхівці спробують поквитатися за поразку у минулій зустрічі із ФК Середнє. Карпати також не планують відставати і перервати свою триматчеву серію без перемог.

Початок ігор: жовтень – 13:00 (юнаки), 14:30 (дорослі)

Вища ліга (неділя, 6 жовтня)

ФК «Поляна» – ФК «Витязь» (Концово)
Арбітри: Дребужан С., Федак В., Савчинець В., Николін О.
Делегат – Козик В.В.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава)
Арбітри: Гала М., Бабенко Ю., Сухан М., Красівов О.
Делегат – Буковецький Р.Й.

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Севлюш» (Виноградів)
Арбітри: Запрутняк В., Гарлач І., Вовчанський І., Рущак В.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Заріччя»
Арбітри: Дьордь Н., Волошин В., Молнар Р.
Делегат – Кампов І.А.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково)
Арбітри: Проценко Р., Кочетов В., Хамазюк О.
Делегат – Митровський М.І

ФК «Боржавське» – ФК «Н. Коропець»
Арбітри: Федяй Д., Теремта Й., Кіш Ф.
Делегат – Жига Г.В.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Бобовище» – матч відбудеться на стадіоні с. Кінчеш
Арбітри: Митровський М., Бабич Т., Рущак С.